Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már tényleg ott járunk, hogy...

Már tényleg ott járunk, hogy 17-20 éves srácok 12-13 éves kislányokba szerelmesek meg járnak velük, stb?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 ilyen kérdést is találtam az elmúlt 2-3 napban a tini párkapcsolatok kategóriában és 20/F-ként nekem ez sok.

2019. szept. 1. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban,vannak ilyenek. Szomorú..De nem is az a baj hogy járnak.

Hanem hogy 12-13 évesen nincs felkészülve egy kapcsolatra. Főleg egy 17-20 évessel. Így,át is tudja verni a pasi őket. Könnyű..A legtöbb kislány ebben a korban és ebben a témában buta. Arra gondolok hogy egy idősebbel összeáll és azt hiszi hogy happy meg minden. Közbe a pasinak csak az kell..Hát..Ez ilyen:D

2019. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedofiloknak biztos bejönnek.
2019. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a mai világban sokkal inkább elfogadható (bár nem helyes) a dolog, mint a nagyszüleink fiatalkorában. Ma egy 18-20 éves még simán lehet középiskolás, mert ilyen-olyan 5 osztályos és/vagy szakmát adó iskolába járt és szólhat az élete arról, hogy holnap témazáró, két hónap múlva meg érettségi. Egy középiskolás lélekben, érettségben nem sokban különbözik egy általános iskolástól (persze ők ezt hiszik magukról). A 12-13 éves kislány egyből nagylánynak érzi magát attól, ha egy kora alapján felnőtt, de érettség alapján gyerek csapja neki a szelet. Régen a 12-13 éves lány ugyanúgy gyerek volt, iskolába járt, de a 17-20 éves srác már a legtöbb esetben évek óta dolgozó, felnőtt ember volt.
2019. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják a szerelem kortalan. Gondoljatok bele! Milyen lehet azoknak akik ezt megélik? Mennyit szenvedhetnek a korkülönbség miatt? A lányok nem biztos hogy könnyű vérűk,qhogy nem mkndem férfi szexőrűlt. Gondoljatok bele! Igen vannak hiszékeny lányok,és gerinctelen alakok. De... Ha egy ártatlan szerelemről bszélünk ami bár ritka de elő fordulhat. Akkor szerintem dicséretes hogy így is együtt maradtak. Igen sok ebben a korban a korkülönbség,és nem mindom hogy a oegjobb ilyen fiatalon kezdeni a dolgokat. De az érzelmek ritka inkább nem mondok csúnyát. . Szóval csak ezt akartam... Ne itélje mindenki el őket. Kérlek!
2019. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!