Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egy...

Barackoshányás kérdése:

Mit jelent az, hogy egy kapcsolatért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy értik, hogy nehéz egy kapcsolat, hogy naponta meg kell küzdeni a kettőtök boldogságáért... Hogy kell ezt elképzelni?
2019. szept. 1. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell hangolódni, tekintettel kell lenni a másikra. Ami távolról sem jelenti az önfeladást, hanem az igényeink közlését, a másik igényeinek meghallgatását, és olyan helyzet kialakítását, ami mindkét félnek megfelel. Akár úgy is, hogy hol az egyik enged, hol a másik, vagy közös értékrend és preferenciák kialakítását. Duzzogás, játszmák helyett a problémák megbeszélését.
2019. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti a màsik kénye kedve szerint leléphet. Soha nem dölhetsz csak ugy hàtra hogy minden rendben.
2019. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

1-es tökéletesen leírta. Figyelni kell egymás igényeire, törekedni a kompromisszumra, és tisztelni egymás véleményét, mindig mindent megbeszélni a másikkal.

Úgyhogy kedves Barackoshányás (:D) igyekezz betartani ezeket. Nálunk bejött, évek óta boldog házasságban élünk.

2019. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem jogos a lepont mint soha.

Tapasztalatbol irtam

Semmi gond nem volt köztünk elvoltunk, a szex is jo, en uszok a rozsaszin cukormazban addig a masik mégis lelèp, megcsal.

2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

61% : Az nem azt jelenti, hogy mindig mindenkivel megtörténik. Mint mondtuk 1-es is és én 3-as is, egy kapcsolatban mindkét félnek őszintének kell lenni ahhoz, hogy működjön.

Nálatok nem ez volt, erről sem te, sem mi nem tehetünk...

2019. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

De a lepontrol igen.

Kb ez van az eletben is. Nem lehet szubjektiv velemenyed nemes egyszerüseggel.

Nem itelheted meg a sajat kapcsolatodat nemes egyszerüen boldognak.

Amiben egynel több ember jatszik ott màr nem lehetsz nemes egyszerüen önmagad.

Kidobnak megcsalnak lepontoznak. Ha igazad van ha nem. Az amolyan reszletkérdés csak


Ezt jelenti hogy küzdeni kell.

2019. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A csalódott emberek hajlamosak az általánosításra, és mindenben a rosszat látni. Sajnálom, hogy megtörtént veled, aminek nem kellett volna, de próbáld meg ne erről az alapról szemlélni a világot. Nem csak az az egy ember létezik, aki tönkre vágott, hanem minden ember más. Minden új ember az életünkben egy új eséllyel indul. Az életünk lényege az, hogy minden új emberre időt szánjunk akit megismerünk, és ha jó ember, akkor jó tapasztalattal marad, ha rossz ember, akkor rossz tapasztalatot hagyva távozik.
2019. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég néztem egy mondhatni sikeres ember sorozatát az életéről. Mindent elmesélt benne a gyerekkorától mostanáig. Megemlíti azt is, hogy a szülei évtizedeken keresztül boldog párkapcsolatban éltek, szerelmesek voltak egymásba. Az egxik titkuk az volt hogy, hogy még az elején mindketten összeírtak egy listát, amit nem szeretnének , hogy a másik fél csináljon. Megjegyezték és betartották évtizedeken keresztül. Ezenkívül egyébként volt még pár érdekes szokásuk, például a gyerekük, aki csinálta ezt a sorozatot, mindig a néven szólította a szüleit, mert erre nevelték őt, mondván hogy azt szeretnék, ha nem csak szülőként tekinte rájuk, hanem a barátaiként. Ajánlom mindenkinek, nagyon izgalmas volt számomra egyébként.


[link]

2019. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Elkezdtem a sorozatot, hú szegény ember. És én még azt hittem, nekem van szar életem

2019. szept. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!