Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam fel? Szerintetek érdemes...

Adjam fel? Szerintetek érdemes egy olyan kapcsolatért küzdeni ahol már csak minimális érzelmek vannak és a bizalom is a felére csökkent mindkét félben?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy hogy ha hazajön akkor valahogy folyton ideges, feszült leszel? De ha vita heve miatt különalvás jön, (mindketten itthon csak valamelyikünk a vendégszobában) akkor nehéz nélküle el aludi?? meg a különlét gondolatától is szomorúságot érzel.

2015. jún. 18. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem beszélgettek?

Szerintem, ahol már különalvás van az eléggé gond.

Mióta vagytok együtt?

A megfelelő kommunikáció csodákra képes.

2015. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt èrzem èn is. Mìg a pàrom dolgozik, nyugodt vagyok, de àllandòan az òràt nèzem, mikor jön màr haza. Mikor meg itthon van, kerūlöm. Èn eddig nem adtam fel, bàr előbb utòbb egyikūnk lèpni fog az tuti
2015. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne ad fel ! Dolgoz azon , hogy jobb legyen a kapcsolatotok!
2015. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ki az okosabb egy kapcsolatban? mindig a nő. Tessék odabújni hozzá:D Vagy ha olyan haragtartó vagy mint én, akkor kibekkeled, hogy ő jöjjön útánad:D
2015. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzéseim vannak. Néha jobb néha rosszabb. Nagyon változó, és már lassan felőröl ez az egész helyzet. Én nem tudom mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben..
2015. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!