Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a pénzbeosztást megfelelőn...

Ezt a pénzbeosztást megfelelőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Havi kiadásokra szánt összegek, Budapest:


Élelmiszer: 49.500 ft (napi 1600 ft)

Kozmetikumok, tisztálkodószerek: 6.000 ft

Fodrász: 3.000 ft

Ruházat: 10.000 ft

Szórakozás: 10.000 ft

BKV Bérlet (muszáj): 9.500 ft

Egyéb (spontán, nem kategorizált): 20.000 ft

Albérlet rám eső része (muszáj): 50.000 ft + rezsi fele (kb. 7.000)

Minimális félretett összeg havonta: 45.000 - 50.000


2019. szept. 2. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Én lány létemre nem járok havonta fodrászhoz, felesleges, meg ruhára és kozmetikumra sem költök ennyit havonta, de hát embere válogatja, én azt a közel 20ezret inkább ételre költeném. Én 230ezret keresek, 13-15ezret költök el benzinre, ruhára inkább 3 havonta költök egy 10ezret, hobbimra, szórakozásra havi 10-20ezer és összességébe 100ezret mindig félre tudok tenni, kevésbé mozgalmas hónapban 150ezret
2019. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Internetet beleszámoltam a rezsibe, TV-t nem nézek és nincs is.


Nettó 200.000 forint pedig Budapesten teljesen átlagkereset, és már 3 éve főállásban dolgozom, semmi kamu, vagy lehetetlen nincs ebben. Köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 2. 21:28
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Főzz többet magadra! 35-40 ezerre le lehet tornászni azt a kajapénzt.


Fodrász havi 3000-ért férfiként? Mi vagy te, manöken?? 😃

2019. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

2 naponta főzök, csak azért igyekszem változatosan enni. És ebben semmi extra kaja nincsen, csak nem májkrémet eszem teszkós parizerrel. :D


BioHair szalonba járok, ott 2790 + borravaló, amit adni szoktam. Budapesten ez nem szokatlan, én az 5000 ft-os férfi szalonokat tartom túlzásnak.

2019. szept. 2. 21:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kajára kevés;bár ez sok mindentől függ.Ruhára havonta,két havonta többet költök,de áltálában ez pótlás,egy két darab ami muszály.Amúgy teljesen jó.
2019. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

"Fodrász havi 3000-ért férfiként? Mi vagy te, manöken??"

- Nekem 3500 Ft 3 hetente, de igazad van, levághatnám otthon géppel magamnak ingyen is.

Meg vehetnék mindenféle éppcsaknemlejárt leértékelt élelmiszert, sőt még a WC-t is elég lenne csak napi egyszer lehúzni.

2019. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolso: felesleges eltúloznod, attól.nem.lesz igazad
2019. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Még a Biohair-nél, ami egy tömegfodrászat, ott is 3000 egy hajvágás, és havonta 1x elmenni férfiként sem túlzás.

Sőt, férfiként egy rövidebb hajnál tud simán nőni annyit egy hónap alatt, hogy már hülyén álljon, szóval én nemezt nem érzem egy indokolatlan nagy kiadásnak.

2019. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár én magam tök igénytelen vagyok ha külsőről, ruházatról van szó. De ha valaki ad magára, akkor havi 1 fodrászat, igazítás akkor is kell. És manapság már nem az a szomszéd fodrász megnyír 1000-ért árak vannak. Ismerősömnek rövid, felnyírt haja van, neki 2 hetente kellene járni, hogy megmaradjon a frizura.


Kozmetikumnál, tisztálkodószernél meg gondolom nem azt kell érteni, hogy 2 havonta 12 ezres parfüm, de azért napi használattal egy átlag Head & Shoulders elmegy, fogkrém sem olcsó, ha mondjuk Elmexet vesz az ember és nem a legolcsóbbakat. Egy dezodor, egy stift, tusfürdő, szappan és már kevés is a 6 ezer.


Ruházatnál meg gondolom nehezen meghatározható a havi költés, mert nem havi 1 pólót vesz az ember, viszont ha veszek valamit, felsőt, nadrágot, cipőt, akkor az meg nem feltétlenül csak 10 ezres kiadás lesz.


Persze, lehet élni fele ennyiből is. Nem kell szobát bérelni, lehet szobatárssal is, és akkor csak 25-30 a szoba, lehet venni akciósan 3 az 1-ben sampont, lehet otthon hajat nyírni meg lehet a legolcsóbb 1 rétegű WC papírt venni. VAgy minek szórakozni, hát el lehet menni sétálni is ingyen. Vagy lakhat az ember mama hotelben akkor nincs lakbér sem.

2019. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!