Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, ha általáb...

Hogyan ismerkedjek, ha általában véve senki sem igazán közvetlen, akihez odamegyek?

Figyelt kérdés

Én egy elég félénk, csendes típus vagyok. Teljesen szétszéledt a baràti köröm én meg nagyon egyedül vagyok.

Igyekszem új emberekkel ismerkedni, de valamiért mindig sikerül olyanokra találnom, akik alig szólalnak meg vagy van 1-2 szavas válasz, de a másik nem annyira érdeklődő.

Munkahelyemen is ilyenek az emberek, alig van kommunikáció. Valahogy mostanában szinte mindenhol ilyenek velem az emberek.

Hogyan ismerkedjek így? Mit rontok el?


2019. szept. 2. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ugyanígy vagyok. Mindig védekező üzemmódra kapcsolnak. Mintha egy tigris 1-es lennék.... Odamesz, teszel egy megjegyzést arra amit figyel. Pl xy néz egy könyvespolcot,vagy konkrétan egy könyvet nézeget. Arra egy megjegyzés+ egy kérdés esetleg, ha jön,hogy ismerjük egymást? Akkor : még nem. Ha elutasító akkor hagyd.
2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!