Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek pasikkal?...

Hogyan ismerkedjek pasikkal? Miért nem szólít le senki? Hogy jelezzem, hogy nyugodtan odajöhet hozzám?

Figyelt kérdés

Sok pasi meg szokott nézni (pedig nem öltözködöm kihívóan és feltűnően sem, nincs rajtam semmi extra, de a kisugárzásomat sokan dícsérik, talán ezért), nyilvánvaló, hogy tetszem nekik. De akkor mégis miért nem tudok ismerkedni?? Miért nem tudnak odajönni és elkérni a számomat vagy bármi? Jó, hozzátartozik, h zavaromban nem nagyon merek rájuk nézni, mosolyogni. Hogy kéne jeleznem nekik, h szabad a pálya és jöjjenek oda hozzám? :D Inteni vagy ilyesmi nyilván nem fogok, elég félénk vagyok. De ők is azok...csak facebookon mernek írni, de az nálam már rossz benyomást kelt.

20/L


2014. márc. 21. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A pasik is félhetnek. :)
2014. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kel rossz benyomást, ha csak face-n írnak neked? Ott is meg lehet beszélni egy találkozót, aztán abból bármi kisülhet. Vadidegen emberhez meg nyilván nem fognak odamenni.
2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
kapd be kérdező!
2014. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ami engem illet többek között azért sem merek kezdeményezni mert nem tudnék mit mondani.

Meg mivel ronda vagyok a leszólítás szexuális zaklatásnak minősül:(

2014. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kacsints! ;)
2014. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval az rossz benyomást kelt, ha neten ismerkednek veled, de az utcán te is csak magadba fordulva mersz közlekedni. Értem...
2014. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz, viszont a megoldás az annál nehezebb. De te legalább lány vagy, neked könnyebb a helyzeted.

Ez kb. olyan kérdés, mintha azt tenné fel valaki, hogy miért nem süt a Nap, hogyha el van borulva az ég. Nyilvánvalóan azért nem mennek oda, mert nem gondolatolvasók, és nem fognak csak úgy odamenni egy idegenhez, és vállalni egy esetleges durva elutasításnak a kockázatát. Akkor meg pláne nem, ha még félénk is valaki, mint például én is. Látod, hogy hozzád sem megy oda senki, akkor meg mit mondjak én, meg még sok más félénk férfi, akik hozzám hasonló helyzetben vannak? Mi aztán várhatjuk, hogy hozzánk odajöjjenek a lányok, nők!

Én is látok gyakran szebbnél szebb lányokat, és képtelen vagyok tőlük bármit is kérdezni, megszólítani őket. Szenvedés ez az élet, rossz lapokat kaptunk a sorstól.

2014. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Akár most úgy is veheted, hogy odamentem hozzád! Itt az interneten nem vagyok olyan félénk. Hol laksz, ha megkérdezhetem?
2014. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

De aranyos vagy kérdező, bírom az ilyeneket, amikor kicsit túl komplikáljátok még ezt az alap, természetes dolgot is (ismerkedés, beszélgetés, megszólítás). :D

A mondat elejét ne ironikusan értsd. :)


A miért nem szólít le senkire a választ te is tudod, leírtad: nincs elég jel. (más kérdés hogy enélkül is lehetne)

Hogyan ismerkedj... add önmagad, ne félj. Nem egy vizsga vagy hasonló. Igenis mosolyogj, lássa mindenki hogy jó kedved van, érdeklődsz! :) Sajnálom, hogy nem találkoztunk még (valószínűleg), meglepődnél, hogy nem ilyen furcsa/nehéz dolgok ezek! :)

2014. márc. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!