Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek olyan ruhát,...

Hogyan vegyek olyan ruhát, ami nekem is tetszik?

Figyelt kérdés
Még tavasszal rengeteg haspóló vettem, mert az instás képeken a lányoknak jól áll, és van egy osztálytársam, aki szintén haspólókat hord, és mindig jól néz ki. Most ott tartok, hogy szinte csak haspólóm van, de nem szeretem őket hordani, mert szégyenlős vagyok. Pedig jól állnak, a hasam is teljesen lapos, de nem érzem magam jól bennük. De bármilyen ruhát veszünk, nem tetszik, nem akarom hordani. Mit tegyek?

2019. szept. 3. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha az ember másokat utánoz, így járhat. Legyen egyéniséged és öltözz úgy, vegyél olyat, amit szeretnél, amiben jól érzed magad és nem azért, mert "másoknak mi áll jól" "másoknak mi mutat jól a képeken" stb.
2019. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az két külön dolog, hogy egy ruha másnak jól áll, és máson tetszik neked, és hogy neked jól áll, és tükrözi a te egyéniségedet. Nekem is sok minden tetszik másokon, de tudom, hogy én nem érezném jól magam abban a ruhában. Keress más stílust, találd meg azt ami tényleg tetszik, és nem csak azért mert most mindenki ilyet hord, és ez a divat. Azért szerintem rengeteg stílus közül lehet választani. Én például nagyon szeretek egyszerűen és lazán öltözködni, a ruháim kb. ilyen minimál stílusúak, egyszerű póló+farmer, pár kiegészítő (pl. baseball sapka), kicsit fiús szettek, de nekem ez a kényelmes. Ennek ellenére nagyon tetszenek másokon az elengánsabb, nőiesebb darabok, de én az életben nem vennék fel ilyen rucikákat.
2019. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Olyan ruhát vegyél, amiben jól érzed magad.


Ha kényelmetlenül érzed magad benne, akkor egyrészt mi értelme az egésznek, másrészt meg fog látszani és mindjárt nem áll annyira jól...

2019. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irj privibe! Velem is hasonlo tortent (bar nem teljesen)
2019. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!