Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kmark18 kérdése:

Nagyon tetszik egy lány osztalytarsam, vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Csendes lány. És igazából kicsit ideges vagyok. Gondolom jó néven fogja venni nem is az aggaszt. Igazából hogy a többi osztalytarsam mit szól. Pedig nem tudom miért zavar. Valahogy úgy szeretném hogy csak ő meg én van ott mert nem tudom valahogy nem érzem hogy másra is tartozna.
2018. dec. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne az osztály előtt add oda! Ha tényleg kicsit csendesebb/visszahúzódóbb lány, akkor lehet ez kellemetlenül fogja értinteni a dolog, hiszen piszkálgathatják miatta.

Az lenne a legjobb, ha elhivnád valahova, ha nem suliban, akkor messengeren, vagy valami ilyesmi felületen, s akkor a találkozó elején/végén odaadhatod.

2018. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor indul haza a lány, utána mész, hogy "Hee, elkísérhetlek?", Beszélgetni tökéletes, ajándék is meglehet.. Hajrá, szurkolok ^^
2018. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne add oda az osztály előtt, mert abból általában csak pletykálkodás lenne.

Legegyszerűbb oda adni az ajándékot az, ha haza kíséred, vagy buszhoz vagy vonathoz, nemtudom mivel jár iskolába. Lényeg, hogy kísérd el, mert ennél még meg is van a meglepetés ereje, mert nem feltétlen számít arra, hogy egy kísérés során kapna egy ajándékot.

A másik szerintem egyszerű módszer az az, hogy elhívod valahova suli után, és akkor adod oda neki az ajándékot. Ha valóban olyan lány, ahogy azt megfogalmaztad, akkor biztos értékelni fogja az ajándékot. :)

2018. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!