Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra az...

Mit vegyek karácsonyra az osztálytársamnak aki tetszik, de ő nem tud róla?

Figyelt kérdés

Nekünk a suliban lessz tartva egy karácsonyi ünnepség ahol egymást kell meg ajándékozni. Én az új osztálytársamat húztam ki, azaz neki kell ajándékot adnom.

Nagyon cuki srác és azt hiszem belezúgtam viszont csak szeptemberben jött ebbe az osztályba, úgyhogy nem nagyon tudom minek örülne karácsonyra.

Ha van valakinek valami ötlete ebben az ügyben kérlek segítsen.

NAGYON SURGŐS!


2017. dec. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy milyen értékben kell ajándékot venni, de szerintem egy tusfürdő ajándékcsomaggal nem lőhetsz mellé.
2017. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves és milyen értékben?
2017. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 12 évesek vagyunk.

A tanáruk kicsit dilis ezért azt se tudjuk mikor lessz.

Viszont nem szeretnék 1500-nál többet költeni.

2017. dec. 17. 10:18
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem azért mert sajnálom a pénzt rá, hanem most alakítottunk egy együttest és elment az összes pénzünk erősítésre, gitárokra, dobra a mikrofonról nem is beszélve...

Amúgy a max.érték az 2000-3000, de sokan mondják, hogy kézügyességem van szóval szívesen készítek akár én is valami kis apróságot.

Csak fogalmam sincs hogy mit.

2017. dec. 17. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a kézügyességed:

Veszel pár jó apróságot bele, ceruza, nyalóka, bármi

[link]


Vagy veszel egy pendrive-ot és csinálsz neki egy ilyen teniszlabdából egy tartót, tehetsz rá kulcskarikát is :

[link]

2017. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok. A fahengerre gondoltam fiúnak.
2017. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megint az 5.

[link]

2017. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen nagyon jók.

(Tudom a haverjaitól hogy én is tetszem neki)

Viszont ezen kívül szeretnék valami személyeset adni neki ami remélem rábátorítja arra hogy legyen köztünk valami.

2017. dec. 17. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Még. mindig 5.

Tegyél a pendrive-ra magadról egy szívecskés képet. Vagy tegyél mellé egy szívecske alakú karácsonyfadíszt.

2017. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!