Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromi gusztust...

Csak szerintem baromi gusztustalan és taszító ha egy ember részeg?

Figyelt kérdés
én 18 éves fiú vagyok, soha életemben nem voltam részeg, és nem is akarok, egyszerűen undorodom az egésztől, leginkább azt tartom szánalmasnak ha valaki detoxosra issza magát (hozzá tenném hogy ha valaki depressziós vagy valamilyen mentális problémája van akkor még megtudom érteni vaalamilyen szinten hogy az alkoholba menekül mert annyira elvesztí a fejét), de ha szórakozásból issza magát detoxosra, az felháborít, ha az én gyerekem ilyet csinálna, én egy akkora pofont lekevernék neki, hogy utána bömbölhetne 20 percen keresztül

2019. szept. 4. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak szerintem baromi gusztustalan es taszito, ha egy ember meguti a gyermeket?
2019. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
Szerintem van olyan részegség, amo taszító! De olyan is, ami nem. Ismerek olyat, aki totál berugva teljesen értelmes mondatokban beszélt és írt, csak épp kisssé forgott vele a világ.
2019. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg vegyél egy nagy levegőt, és hagyj másokat élni. A gyereked meg ne verd, tiltja a törvény.
2019. szept. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te egy igazi féreg vagy! Büszkén előadod hogy megvernéd a saját gyereked mert te frusztrált vagy, egy merev barom vagy akinek fáj ha a gyereke jól érzi magát míg te vergődsz?? INKÁBB TE NE CSINÁLJ GYEREKET SENKINEK MERT KÁRTÉKONY VAGY, EGY SZÉGYEN!!
2019. szept. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha még nem voltál részeg akkor mit dumálsz? Azt se tudod mi az. Szerintem én beb...va is normálisabb vagyok, mint te józanon.
2019. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
:D
2019. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ajjaj Kérdező, gondolom nem ilyen válaszokra számítottál :D Elmaradt a buksisimi és a dicsérgetés xD
2019. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki már négykézláb hány,az igen. Aki kicsit érdekesen megy és beszél az annyira nem. De az aki olyan dolgokban okoskodik amiben sosem volt resze,na az nagyon!
2019. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem ellenzem az alkoholt egyáltalán, mértékkel jöhet, de ha valaki "detoxosra issza" magát, az szerintem is már undorító.
2019. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy az ocsmányságig le tudja magát küzdeni az ember, ha elszalad vele a ló. De ez hadd legyen az ő gondjuk. Attól se jobb, se rosszabb nem lesz a világ, ha te téped magad másnak a hülyeségén. Csak magadnak ártasz vele. Arról nem is beszélve, hogy nem egy olyan ismerősöm volt, aki fiatalon elítélte az alkoholizálást, aztán 40 évesen meg úgy belelendült, hogy kényszerelvonóra (akkor még volt ilyen) vitette a családja. Te sem tudhatod, 20 év múlva merre fordul a szekered rúdja.
2019. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!