Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért néznek olyan...

Egyesek miért néznek olyan furcsán arra, aki fut az utcán?

Figyelt kérdés
Nem sportolás céljából való futásra gondolok, hanem fut mert nagyon sietnie kell akár a buszra, akár bárhova máshova. Egyeseknek ebben mi annyira furcsa?
2019. szept. 4. 04:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre ilyet. Én amikor futok az után, mert késésben vagyok, sose láttam, hogy furán néznének. Olyankor szerintem tudják, hogy késésben van az ember, hiszen edzeni más ruhában szoktak.

Volt egy időszak, amikor a városból kihajtunk, egy nő futott szemben az út szélén csinos ruhában minden reggel 7-kor. Mi elsőre is azt gondoltuk, hogy buszcsatlakozáshoz. Nem néztük fura szemmel.

2019. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Anno mikor egyetemre jártam, mindig mindenhová az utolsó pillanatban indultam, így futottam. Egyszer épp nem siettem, erre kiszól az egyik ablakból a "térfigyelő" öregasszony:

- Ma nem lesz futás, fiatalember?

2019. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem meg futó embert, akkor egy férfi kocogott öltönyben. De konkrétan kocogott, lassan futott, nem sietve, mint aki el akar érni valamit.
2019. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem megszokott. En is régen futottam a busz után és mindíg megnéztek. A megszokott, hogy kiszámolja az ember mikorra ér oda és kisétál.
2019. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Én csak a női futókat bámulom, mint a birka. A mellüket ahogy fel-le ugrálnak.
2019. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5/5 ez nem gáz, de csak addig, ameddig 14 éves az ember.
2019. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán mert nem megszokott dolog, hogy valaki fut az utcán, nem beszélve arról, hogy ha nem figyel eléggé, könnyen fellökhet valakit. A nagykörúton pl. erősen nem ajánlott a sok járókelő miatt.
2019. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max akkor nézek oda, ha a nem sporthoz felvett papucsod/magassarkúd hangosan csattog az aszfalton futás közben. Az is csak egy pillantás. Szerintem csak képzeled, hogy folyamatosan nézik azt, aki elkezdi kapkodni a lábát.
2019. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!