Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy hol,...

Zolidd kérdése:

Tudnátok segíteni, hogy hol, milyen platformokon kereshetnék modelleket a portfólióm bővítéséhez?

Figyelt kérdés
"Modellek" alatt bárki olyan vállalkozó szellemű egyént értek, aki szeretne résztvenni egy fotózáson.

2019. szept. 6. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én szívesen részt vennék, csak elég kicsi az esély, hogy ugyanabban a városban lakunk.
2019. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Persze, darkweben a szerbek tuti találnak neked embereket
2019. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom, ennek fényében latolgassuk az esélyeket. :D
2019. szept. 6. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
en is debreceni vagyok, de nemnagyon hiszek neked, szerintem csak kamu szoveg.
2019. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

A TFCD a kulcsszó, amit keresel. A TFCD vagy TFP épp azt jelenti, hogy tapasztalatszerzési céllal, ingyen fotózol modelleket. Így a modell ingyen képekhez, Te pedig ingyen modellhez jutsz.

De ha nem fotós lennél, hanem fodrász, stylist, akármi, úgy is kereshetnél TFCD modellt. Vagy ha valaki szeretne egy jó frizurát, sminket, műkörmöket, fotós portfóliót ingyen, ő is kereshet TFCD keretein belül szakembert, vagy pontosabban pályakezdő szakit vagy tanulót, gyakornokot. Facebook-on is van egy halom TFCD csoport, nézz körül!

2019. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!