Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jó kereset nem azon múlik,...

A jó kereset nem azon múlik, hogy hány emberrel haverkodsz össze?

Figyelt kérdés

Egyetértesz?

Ha nem miért nem, ha igen miért igen?



2019. szept. 6. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Énszerintem éppenséggel azon is múlhat . De nem feltétlenül csak igy lehet valakinek pró a fizetése.
2019. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
4 nyelv folyékony ismeretével, diákmunkás tapasztalattal és jó interjúval indítottam. Barátaim vannak, de munkahelyen nem szeretek különösebben barátkozni, szeretem külön választani a kettőt. A barátaim pedig ha akarnának sem tudnának munkaügyben segíteni, mindannyian teljesen más szektorban vagyunk és mással foglalkozunk. Kevés barátságot kötöttem eddig munkatársakkal, összesen 10 év alatt kettőt, de ők is velem egy szinten voltak, nem felettem.
2019. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, sohase tudhatod, a "haverod" nem lesz-e a konkurensed is egyben. Régóta járja a mondás: üzletben nincs barátság!
2019. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A kapcsokatok minden szakmában fontosak, ugyanis lehetsz te bármilyen jó szakember, az elhelyezkedéshez "szerencse" kell. Illetve a munkakörbyezet amiben vagy, aszerint viszonyul hozzád, hogy mennyire vagy ügyes szociálisan. Ezek nem csak azt jelentik, hogy hány barátod van, de részben azt is. A gyengéket, kukákat mindig, mindenhol taposni fogják, ugyanis az élet az nem egy szeretetház, az a kőkeméns valóság. Ahhoz, hogy ne taposhassanak, kell egy szociális háló is, ami megtart, netán ha bajba kerülsz, akkor megment. Ez a "hány emberrel haverkodsz össze" nem feltétlen talpnyalást jelent, csak jó szociális készségeket.
2019. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!