Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhagytam a kocsmában a...

Elhagytam a kocsmában a táskámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap esti kis ivászat volt újdonsült kollégáimmal és hazaértem 23:45-re. Viszont ott hagytam a táskámat (szerencsére nem volt benne semmi de nagyon imádtam azt a táskát). A kocsma éjfélig volt nyitva, én a kinti részen hagytam a táskát ami nincs elkerítve hanem kint van a járda mellett. A kocsma itthonról 30 perc séta, busz nem közlekedik, kocsival nem mehetek mert ittas vagyok. Szóltam egyik kollégámnak, azt mondta elhozza de ő is elfelejtette elhozni. Szóltam másiknak, ő azt mondta elhozza de azóta nem érem el, szerintem már alszik és félek hogy ő is elfelejtette. Most állt el kint a vihar, már nem esik az eső viszont holnap délben kezdek és nagyon ittas vagyok még. De nagyon szerettem azt a táskát és nem akarom elengedni. Mit ajánlotok mit tegyek? Sétáljak vissza érte (nem egy biztonságos környék éjszaka a város) vagy maradjak és reménykedjek hogy reggel még ott lesz?

2019. szept. 9. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Valaki biztosan beadta a tulajnak, és holnap visszamész, meg betelefonálsz napközben, hogy nem látta-e,illetve kamerafelvétel van-e.


Aludj, nem ér annyit. Vagy meglesz vagy nem. Istenben bízhatsz ;-)

2019. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
Azert ne csinaljunk ebbol vallasi kerdest pls
2019. szept. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívj egy taxit és menj oda. Ha volt energiád a kollégáidat hívni meg ide kiírni egy kérdést, annyi maradt, hogy odamenj. Max megkéred a taxist, hogy segítsen, támogasson vagy szálljon ki ő. Ha nincs meg, akkor rendőrségre elmész.
2019. szept. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ottani zárós dolgozók odakint is pakolnak zárás után. A székeket, asztalokat nem szokták kint hagyni. Ha taláknak valamit, elteszik és ha szerencséd van és nem lopta el még zárás előtt valaki, akkor pár napig vagy hétig biztos megőrzik, szóval felszolgálótól érdeklődj nyugodtan, vagy bármelyik ott dolgozótol ha arra jársz.
2019. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na meglett a táska? 😊
2019. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, meglett?
2019. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Vigyél anyukádnak egy nagy pohár vizet csuklás ellen. Mert aki elvitte a táskádat, biztosan emlegeti majd, amiért üres táskát hagytál ott.
2019. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kollégám elhozta :)
2019. szept. 10. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!