Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nehéz manapság párt...

Miért nehéz manapság párt találni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy viszonylag jó külsejűnek mondott, sportos, tanult, sokak szerint intelligens férfiként minden próbálkozás ellenére évek óta mégsincs senkim, mert egyszerűen sok esetben olyan magasak az elvárások a hölgyek részéről, aminek szinte képtelenség megfelelni! Első sorban társkeresőkkel próbálkoztam első sorban, de randizgatáson kívül tovább nem jutottam az utóbbi 3 évben...

2019. szept. 9. 11:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 27 éves vagyok!
2019. szept. 9. 11:06
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Engem nagyon szép lánynak tartanak a környezetemben és elég sok pasi szívesen járt volna velem, tanult is vagyok és sokak szerint szintén intelligens, viszont:


Gondolod, hogy nekem könnyű volt normális párt találni?


Dehogy! Volt egy hosszabb kapcsolatom a mostani előtt évekkel, az a párom megvert, utána évekig senki és végül nagy szerencsém volt, hogy rátaláltam a mostani páromra, aki egy nagyon jó ember, én nagyon szeretem és ő is engem!


Az a baj, hogy hiába van "sok jelentkező", ha sokuk csak "használni akar". Próbálkoztam társkeresővel én is, de borzasztóak voltak a tapasztalataim. Felregisztráltam és már az első héten 90+ levelem volt, de ennek jó része figyelmen kívül hagyta az elvárásokat... (Elvárás alatt nem kell nagy dologra gondolni, ne lakjon tőlem 40-50 km-nél messzebb, 23 évesen megszabtam, hogy kora legyen 21-30 év között és legyen magasabb nálam, tehát 171 centinél magasabb legyen)... Ennyi volt az elvárás, még iskolázottságot sem vártam el, nem volt létszükség, hogy neki is diplomája legyen!


Ehhez képest sorra írtak az ország másik végében lakó, 40 és 50+-os pasik (Na vajon mit akarnak ők egy 23 éves kiscsajtól, aki a lányuk lehetne?), ráadásul az emberek többsége olyan stílusban, hogy "Heló mizu" meg "micsi" na és "jó csaj vagy, randizunk?", ja és "nyitott kapcsolatot nem akarsz?" - miközben megadtam, hogy komoly kapcsolat érdekel és persze lerítt a pasik többségéről, hogy nem is érdekli őket, hogy milyen a személyiségem vagy hogy milyen érzéseim vannak, mit szeretek vagy bármi, csak a külsőm érdekelte őket meg hogy "jó csaj" vagyok ... Na én meg az agyam eldobtam!


2 hét után le is töröltem a profilomat és stratégiát váltottam!

2019. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert sorra valtogatjak (tiszt. a kiv.) a parok egymast. Par evet egyutt vannak, aztan johet a kovetkezo. Sajnos ez ilyen. De majd megtalalod az igazit!
2019. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja meg vannak akiknek a penzes, izomagyuak jonnek be, meg ha bunkok is. Tisztelet a kivetelnek ismetlem!
2019. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ja meg vannak akiknek a penzes, izomagyuak jonnek be, meg ha bunkok is. Tisztelet a kivetelnek ismetlem!"


Vannak olyan lányok, ez kétségtelen! Nekem viszont az ellenkezője tetszik, mármint az, ha egy pasi érzékeny és intelligens! Sajnos nehéz megtalálni a megfelelő társat, akár lány akár fiú az ember!


Megmondom őszintén, hogy egy nagy adag szerencse is kell hozzá!

2019. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem jó helyen keresel.
2019. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

"jó külsejűnek mondott, sportos, tanult, sokak szerint intelligens"


a legtöbb nő szemében ezek nem sokat érnek, ha mellette nem vagy egy domináns tesztoszteronba/nagyon jóképű.


a magyar nők meg valóban egekben vannak az elvárásai, én is csak csodálkozom, hogy elhízott, butuska, 160 cm-es nők is magas sportos férfiakat keresnek.


lehet, h külföldön kéne keresgélned.

2019. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az emberek önállóbbak, sokan egyedül is boldogulnak. Sajnos régen sem azért volt annyi pár, annyi házasság, nem azért maradtak sokáig együtt, mert annyira boldogok voltak. Csak egyszerűen nem volt más választásuk. Eleve ciki volt egyedülállónak lenni. Meg sokan csak úgy tudtak eljönni otthonról a szülőktől, hogy férjhez mentek, megházasodtak. Ma már ez nem ennyire kényszer. Nagyon sok boldogtalan, megkeseredett 50-60-as embert ismerek, akik mégis maradnak a házasságukban. Annyian mondták már, hogy ők soha nem voltak boldogok, nekik ez a természetes, elfogadták. A mai fiatalok nagy része ezt nem fogadja el, keresik a boldogságot.

Az számomra is rejtély, hogy aki normális, normális életet él, nem is csúnya, miért nem találkozik egy hasonlóval. Talán kevesebb lehetőség van az ismerkedésre. Sajnos a társkeresőn sokan nem azért vannak, hogy komoly kapcsolatot keressenek. Én legalábbis úgy vettem észre, hogy az emberek legalább 90%-a ezt is szexpartnerkeresőnek használja.

2019. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem közösségben élünk. Nem is olyan régen az ismeretségi körben mindig volt valakinek valaki ismerőse vagy ismerősnek munkatársa-rokona-szomszédja, akivel összehozták az egyedül élőket. De manapság nemhogy nem beszélgetnek, de nem is ismerik a szomszédjukat- munkatársaikat az emberek Ez baj.

Vannak szelektív társkeresők is, külön keresztényeknek, zsidóknak; másoknak is, gondolom.

2019. szept. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!