Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalon életunt vagyok, nem...

Fiatalon életunt vagyok, nem bulizok, nincsenek barátaim. Egy pszichológus hogyan tudna segíteni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Segít megtalálni a probléma gyökerét, és tanácsokat ad a félelmeid, gátlásaid leküzdéséhez. Ugyanakkor nem ő fogja megoldani a gondjaidat, csak segít, ha partner vagy erdeményes lehet a munkája, amennyiben viszont nem fogadod meg a tanácsait, nem próbálkozol, akkor eredménytelen.


Továbbá az is sokat segít, hogy neki elmondhatsz bármit, amit egyébként kínosnak éreznél másokkal megbeszélni.

2019. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal például, hogy nem bulizol egyáltalán nincs semmi gond. Nem kell a tömeg után menni. Én szakemberben már nem tudnék megbízni vagy hinni neki, csak Te segíthetsz saját magadon és csak Te érheted el, hogy megváltozz.
2019. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom sajnos hogy nem tud rajtad segíteni kár kidobni ezeknek 10000 forintokat. Nekem is ez a problémám 22 évesen. Azt javaslom hogy ha van hobbid érdeklődési köröd "élj" annak. Ha pl szeretsz társasjátékozni keress valami társasjáték esteket, nézz utána hogy szoktak-e tartani felétek ilyeneket én pl múlt héten elnéztem egyre. Vagy kezdj el táncolni, új sportot. Nekem is kb ezt mondta mikor elmentem "szakemberhez". Meg hogy "mindig jobb hogy 22 évesen ülök itt mint 40 évesen". van igazság benne hogy ezen csak mi tudunk változtatni jórészt.
2019. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!