Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kérnétek segítséget a...

Ti kérnétek segítséget a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lelkileg nincs minden rendben. Egy nagyon nagy szerelmi csalódáson vagyok túl. Magát a kapcsolatot nem akarom teljesen leírni, a lényeg az, hogy egy se veled se nélküled kapcsolat volt, a srác miatt teljesen kifordultam önmagamból, sokat veszekedtünk, ő tudta hogy szeretem, ennek ellenére bántott. Nagy nehezen sikerült megszabadulnom tőle. Egy ideig még keresett, aztán mindenhonnan letiltottam.

Már nem szeretem, ez biztos, viszont valamit teljesen átformált bennem. Régebben szingliként úgy voltam vele, hogy ha jön a szerelem akkor jön, ha nem nem, de én NYITOTT vagyok. Most viszont teljesen bezárkóztam. Több randim is volt, de egyszerűen minden helyzetben elkezdtem a régi srácot és a se veled-se nélküled kapcsolatot látni, emiatt pedig elmenekültem mindenkitől. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy valakit szeretnem kell, pánikolni kezdek.

Elég régóta van ez így,és úgy érzem ehhez már egyedül kevés vagyok.

Ti elmennétek szakemberhez a helyemben?

19L



2019. szept. 1. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes.
2019. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egy probat meger. De ha van a csaladban vki, aki tenyleg kozel van hozzad, ő is tud segiteni neked.
2019. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!