Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gyereknek is csendes...

Ha gyereknek is csendes zárkózott voltam ezen a pszichológus nem tud segíteni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen trauma, stressz, vagy szorongás az eredete, akkor valamennyire tudja oldani.
2019. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve ilyen a személyiséged akkor a pszichológus sem tud megváltoztatni.

Maximum csak abban,hogy egy kicsit jobban ismerd meg önmagad.

2019. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne segíteni?

Nem vagyunk egyformák. Van, aki csendesebb, zárkózottabb.

2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De min kell segíteni??


Én is introvertált vagyok, és nagyon jó érzés, hogy nem kell idiótákkal csacsognom azért, hogy legyen energiám a napra, hanem elég, ha csak elfoglalom magam a kis világomban, feltölt egy otthon töltött begubózott délután is.

2019. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Minél kisebb korodban akakult ki valami, annál nehezebb lesz változtatni rajta, de ha tényleg nem ilyen akarsz lenni, akkor megfelelően felkészült és tehetséges pszichoterapeuta fel tudja ismerni, hol akadtál meg, és tud segíteni. Persze kérdés, hogy sikerül-e majd ilyet találnod, és ha sikerül, akkor mennyi idő kell majd hozzá.


Hogy valaki már gyerekkorára zárkózott lett, az még nem feltétlenül azt jelenti, hogy eleve ilyen a személyisége. Értem én, hogy „légy önmagad”, de ahhoz előbb ismerni kell „önmagad”. Aki tényleg megtalálta önmagát, az nem kérdezgeti, hogyan változhatna meg. A zárkózottság pedig nem egy introvertált alaptulajdonság.

2019. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!