Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz a Facebookra...

Te mit gondolsz a Facebookra kitett dolgokról?

Figyelt kérdés

Hogyha mondjuk valaki kiteszi néha, hogy milyen boldog a párjával vagy milyen szuper helyeken járt, te mit gondolsz magadban ezekről? Azt gondolod, csak mutogatja, és a valóságban nem is igaz mindez?

Vannak barátaim, akik folyton megpróbálják jobb színben feltűntetni az életüket a közösségi oldalakon, közben meg négyszemközt elmesélik, mennyire nem igaz, amiket kitesznek. Nekem ezzel szemben minden igaz, nem egy kitalált életet mutatok be a közösségi oldalakon. Nem játszom, hogy ez vagy az olyan szupi és menő, ha nem az. Ahogy nem pózolok vigyorogva a párommal, ha épp rosszban vagyunk.

Te mit gondolsz ezekről? Mindig levonsz valamennyit az emberek posztjaiból, mert úgy gondolod úgyis csak magamutogatás, színészkedés az egész? Vagy elhiszed, amit látsz?


2019. szept. 9. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elment valahova, es felrakja a képeket facebookra, az nem érdekel igazán. De ha minden nap kirak egy kepet a gyerekéről, autójáról, ebédjéről, na az sztem a kutyát se érdekli. Csak a barinok/haverok likeoljak, meg akik szinten face függők.

Az meg hogy minden nap kirakjak mekkora boldog pár...hat sztem ha olyan boldogok akkor foglalkozzanak egymással, nem azzal hogy hany likeot kapnak a csókolózos kepukre. Mert tényleg ez sem érdekel senkit.

2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az ismerőseimet, tudom melyikek akik megjátsszák ezt, közbe csak veszekednek. De a legtöbb ismerősöm nem ilysn szerencere
2019. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele, pont azért, mert tudom sok ismerősről, hogy csak megjátszás az egész. Szép családi fotók, szivecskék, közben meg utálják már egymást és a válást tervezik.
2019. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés ismerősöm van facebookon, persze, hogy csak a jó dolgokat teszik ki, de ez engem nem zavar, tisztában vagyok azzal, hogy ez így működik. Utazós fotókat mondjuk bármikor szívesen nézegetek, legalább ad egy kis ihletet vagy ötletet, merre menjek legközelebb. Azokat az ismerősöket, akik ott élték az életüket (minden szarról szelfi, minden nap 20 posztolás) már rég letöröltem, a mézesmázas rózsaszín szerelmes ömlengéseket pedig maximum megmosolygom, ha tényleg olyan jó lenne az a kapcsolat, akkor nem kellene így kompenzálniuk.
2019. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom kulonosebben veluk. Ha tudom az igazat, akk meg főleg.
2019. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdés, hogy már eleve azt feltételezed, hogy úgyis mindenki többet mutat a Facebookon és egyéb oldalakon, mint amije van?
2019. szept. 9. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:

"Itt az a kérdés, hogy már eleve azt feltételezed, hogy úgyis mindenki többet mutat a Facebookon és egyéb oldalakon, mint amije van?"

Nem azt feltételezem, hogy többet mutat, amije van, hanem azt, hogy erősen szűrve, csak az érdekes és a jó dolgokat osztja meg, a háttérben lévő unalmas, hétköznapi, vagy rosszakat nem.

2019. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!