Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Facebookra kamu...

Hogyan lehet Facebookra kamu nevet csinálni?

Figyelt kérdés
Mert tőlem kéri a telefonszámot, de nem akarom megadni. Meg azt írja ki hogy igazoljam nem vagyok robot.
2019. máj. 6. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Több profizmust! Csinálj pont ez miatt egy másik e-mailt.
2019. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván csináltam nem egy olyan email címmel csináltam ami már regisztrálva van.
2019. máj. 6. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamu nevet? Hát meg fogod oszt más nevet írsz be a tied helyett.

Amúgy én úgy tudom hogy a telefonszámot nem muszáj megadni de lehet hogy rosszul tudom, attól meg semmi bajod nem lesz hogy igazolod hogy nem vagy robot.

2019. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
En csináltam egy álnéven fiókot, nem adtam meg telefonszámot, s elfogadta.
2019. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire sötét vagy, jobb ha nem csinálsz semmit és nyugaton maradsz.
2019. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nyugton
2019. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszámot tőlem is rendszeresen kéri, de nem adom meg, nem kötelező. Azt igazolhatod, hogy nem vagy robot. :-)
2019. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Telefonszámot mindenkitől kér, elég egy idegesítő dolog. De én mindig csak skip-elem, vagy x-elem, és ennyi. A hitelesítéshez egyáltalán nem szükséges. Feltéve, ha nem állítottad be, hogy ismeretlen készülékről csak telefonos ellenőrző kóddal lehessen belépni. De amúgy nem. Egyszerűen kihagyod azt a lépést, nem kötelező megadni.
2019. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!