Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Help me, fel tudok úgy regiszt...

Help me, fel tudok úgy regisztrálni facebookra, hogy sem a mail címem sem a mobilszámom alapján nem fogja megtudni az ismeretség?

Figyelt kérdés
Egy dolog miatt csinálnék egy profilt, azonban nem szeretném, hogy a barátok, ismerősök, rokonok megtudják, majd mikor rövidesen törlöm akkor meg menjen a kérdezgetés. Arra jelenleg sem időm, sem kedvem, hogy fent is maradjak, szóval lehet ezt így titokban?
2019. febr. 5. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de egyszer én is regisztráltam álnéven és olyan e-mail címmel amit akkor regisztráltam és azt is rögtön titkosítottam. 10 percen belül 2 ismerős is megtalált, mert feldobott nekik a facebook. Szóval ebben én már nem hiszek...
2019. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl csinálsz egy új e-mail cimmet és azzal regisztrálsz.
2019. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz egy kamu email címet, felregisztrálsz egy hamis névvel és az email címmel, a telefonszámod meg egyszerűen nem adod meg és kész. Ebben semmi bonyolult nincsen szerintem.
2019. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefonszámhoz kötött a regisztráció, well? Nyilván nem akarom megadni valaki másét.
2019. febr. 5. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonszámhoz kötött a regisztráció"


Ezt az ökörséget honnan szedted? :D

2019. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tőlem kéri, bocs, lehet nem rég kezdődött
2019. febr. 5. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem új dolog és tőlem most 5 perce se kérte, direkt emiatt regisztráltam egy profilt. Simán ki lehet hagyni a telefonos regisztrációt, valamit nagyon rosszul csinálsz.
2019. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!