Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kérdésem azokhoz szól, akik...

Kétezredikanonimus kérdése:

A kérdésem azokhoz szól, akik a legősibb szakmát űzik. Prostitúció?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lehet ezt csinálni. Van valami limit? Amikor vége és más munkát kell keresni, nyilván van ,de hogy mikor?

2019. szept. 9. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Most dolgoznak, majd holnap délelőtt írd ki.
2019. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

#1!

👌👌🤣🤣

2019. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám egy ideig dolgozott prostituáltként, miután apánk lelépett. De ez vagy 20 éve volt. Csak pár évig csinálta, mellékállásban (egyedül nevelt minket a tesómmal minden segítség nélkül). Azért hagyta abba, mert lett egy normális kapcsolata. Igazából ha nem így alakult volna, fogalmam sincs meddig csinálta volna, bár nem hiszem hogy sokáig, mert már akkor 40+ os volt.
2019. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokon 1500 prostiból 9 van 60 fölött. Na jó, lehet hazudnak a korukról...
2019. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig amíg az egészsége engedi, ha nem akarod örökké csinálni akkor légy okos, igényes,rakj félre pénzt.
2019. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Kinek mi a célja vele... Én addig csináltam amig nem lett 2 saját lakásom, tartalékom és belefogtam a saját vállalkozásomba. Egyetem után 24 évesen kezdtem 3 évig csináltam.
2019. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó és mit adtál elő a NAV-nak miből lett két lakás, mert gondolom számlát nem adtál?
2019. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát a #6-os válaszadó is biztos úgy lehetett, mint az az egyszerű lány, aki egy étteremben, ahol akkor járt először, elment a mosdóba. A mosdó előtt több férfi beszélgetett. Ahogy a lány elment előttük, az egyik férfi azt mondta neki: - Anyukám, egy ötezres!

Erre a lány válaszolt neki:

- Anyukád az 5 ezer, de én 50 ezernél alább nem adom!

2019. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7es tévedsz, adózott, bejelentett munka, egyéni vállalkozóként Svájcban. Olvass utána
2019. szept. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell utánaolvasnom. Itthon is így kellene mennie, és itthon is lehetne belőle adózni. Csak marhára nam adóznak.
2019. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!