Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők számára a prostitúció a...

A nők számára a prostitúció a legkönnyebb és leghamarabb jövedelmező "munka"?

Figyelt kérdés
Nem tudom,én ha nő lennék ezt választottam volna,naponta 2-3 kuncsafttal számolva 450.000-500.000Ft a kereset havonta(vidéki csajjal számolva,Pestivel mégtöbb),levonva a saját költségeit,meg az óvszert,szállást,tisztálkodó szereket,megmarad vagy 400.000Ft,de minimum 350.000,ha egyedül van egy főre,és semmit mem kell csinálnia csak kefélni...Más ezért a pénzért majdnem 30 éves koráig tanul orvosnak vagy mérnöknek,és lesz vagy 35-40 éves mire megkeres ennyit,egy prosti meg már az első hónapba akár 18 évesen is...Mi a véleményetek erről?Nem ez a legkönnyebb út a jómódhoz egy nőnek?És még csak nem is árt senkinek,nem követ el bűncselekményt,jó nem adózik,de egy magántanár sem,csak hogy egyet említsek.

2017. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
Igen, így van.
2017. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a könnyű. Mivel nem akarok idegeneket magamba engedni, ez kb nemi erőszak lenne az esetemben.
2017. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehetsz férfiprosti.
2017. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%

Mindig van könnyebb út, de k***ak is születni kell.


Nem mindegyik nő tud igazán k**a lenni inkább kapcsolatban próbál az lenni :D vagy nem is tudom hogyan mondjam...én már csak elvből sem fizetnék nőnek egy kefélésért.


Nem követ el bünt?? Mind erkölcsileg (amit persze ő leszar) mind papirok szerint is buncselekmény a prostitució(ezt is leszarja)viszont azt már nem, ha kicsit mélyebbre sikerül ebben az egészben csúszni...és egy elmebeteggel kefél, mert nagyon sok van aki azért meg r**hoz hogy kénye kedve szerint megalázza, megverje, eladja később a csajt :) nem sokat számit az sem, ha van stricije.


Szóval nem tudom kényelmesnek kényelmes,de ez olyan mint a férfiaknél a drog kereskedés az is kényelmes de csak egy ideig.

2017. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Büdös, ronda, öreg, kövér, fene tudja milyen pasasokkal kefélni ,- ez neked könnyű? Te lefeküdnél bármilyen nővel, hajlandó lennél csókolgatno? Na ne már... Inkább wc-t pucolnék.
2017. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
5, Egy/másfél év alatt lehet egzisztenciát építeni... Ez programozóként se működik. Luxusprostiként pedig éveken belül milliomos lehet az ember, ha nem költekezik
2017. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

>ha nő lennék ezt választottam volna


Férfiként is választhatod ezt, ha vonz ez a "szakma".. de gondolom neked sincs ínyedre mindenféle jöttmenttel napi rendszerességgel szexuális kapcsolatot létesíteni. Bár gondolom, a kérdésed szándékoltan provokatív, mert nem feltételezem, hogy ekkora gyökér vagy.

Ami a számításaidat illeti, szerintem túlzottan felülkalkuláltad a bevételt.. 5e/fő esetén havi 315e bruttó jön ki 3 fő/nap esetén, amiből a költségeket még le kell vonni, és ha még adózol is utána (elvileg kéne), akkor még rosszabb a helyzet, szóval én semmiképpen nem gondolnám ezt annyira tuti melónak..

2017. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Én mérnöknek tanultam. Nem jön ki a 350 000 nettó, pedig már 10 éve a szakmában vagyok és mások szerint nem vagyok rossz, de én nem így gondolom, különben jobban megbecsülnének.


Mindenesetre ez a szakma sokkal könnyebb út volt számomra, mint a prostitúció. Itt csak influenzát, depressziót és ideggyulladást kapok, nem leszek sem HIV, sem tripper fenyőerdőzött, nem kell az ánuszomat külön kezelni, nem kell tartanom a társadalom megvetésétől, nem kell tűrnöm, hogy pofon vernek. A jelenlegi stricim kedvesebben bánik velem és nem kell ukránul tanulnom ahhoz, hogy értsem, mit beszél.

2017. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

"Ez programozóként se működik. Luxusprostiként pedig éveken belül milliomos lehet az ember, ha nem költekezik"


Programozóként éves nettó 180 000 dollárt keres a volt osztálytársam. Én havi ennek a 1/15-öd részét itthon.

Luxus programozóként havi nettó 4.2 milliót is kereshetsz.

Nem mindenki képes luxus programozó és luxus prosti szinten dolgozni. Ezt az egyet elfelejted a történetedből.

2017. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint az egy könnyű szakma, az vagy nagyon éretlen még szellemileg, vagy súlyosan tájékozatlan. Bár, nagy valószínűséggel inkább mindkettő.


Férfiként mi tart vissza attól, hogy prosti légy?

Még jobban is keresnek mint a női prostik.

2017. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!