Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éve történtek a Szeptember...

18 éve történtek a Szeptember 11-i terrortámadások Amerikában, ti, hogyan, hol, mikor hallottatok róla, és hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
a kérdés azokhoz szól, akik már éltek akkor, és akkor értesültek róla, ha lesz jó néhány érdekes válasz, akkor én is leírom, én akkor 9 voltam.

2019. szept. 11. 00:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%
14 éves voltam. Azt hiszem tv-t néztünk, és onnan hallottam. Akkor voltam 9.-es, emlékszem másnap német órán megkért minket, hogy 1 perces néma csenddel adózzunk az áldozatok emlékének. Hihetetlen, hogy már 18 év eltelt!
2019. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Én akkor voltam egy éves, szóval nem tudtam róla semmit
2019. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
Fogorvosnál voltam, a váróban szólt a rádió,fél mondták az eseményeket,de nem nagyon figyeltem oda, azt hittem, valami filmről van szó. Aztán bent a rendelőben kipeckelt szájjal megint hallom, hogy leomlottak az ikertornyok, aminek a tetején én is jártam régebben. Megdöbbenésemben hangosan nyögtem, a doktornő meg azt hitte, hogy ő okozott ekkora fájdalmat.
2019. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
8 éves voltam, nem emlékszem, hogy nagyon megrázott volt, a suliban egy perc néma csenddel emlékeztünk meg a tragédiáról, ennyi, ami megmaradt bennem.
2019. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
42%

Végig néztem a családdal a TV-ben. Váltogattunk a hírcsatornák között. Először azt hittük, valami hülye akciófilm, csak hát a BBC olyat nem szokott sugározni.

Azért az arcon vágott kicsit, hogy 18 éve volt. Hova tűnt el ennyi év és mikor...?

2019. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
7 éves voltam. Másnapra emlékszem, hogy egy perces néma csend lett volna az osztályba, ha a haverokkal nem a gta 3 megjelenéséről csacsogtunk volna végig.
2019. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Szintén 7 éves voltam. Első osztályos. Emlékszem tisztán, hogy a konyhában ültünk, vacsorához készültünk. A tv be volt kapcsolva, akkor làttuk. Persze nem értettem miért történt ez, csak arra emlékszem, hogy féltem utána valamiért a történtek miatt. Tényleg durva, hogy 18 éve történt már. Azóta milyen sok terrortámadás volt sajnos. :(

25N

2019. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%
En 11 voltam de csak annyi maradt meg hogy bemondtak a tvben hogy mi tortent.
2019. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
48%

Én 21 éves voltam akkor, délelőttös műszakban dolgoztam egy amcsi cégnél itt Kecskemét mellett. Épp aznap rúgtak ki a cégtől két velem egyidős lányt (az egyikük kismama volt, de még nem látszott rajta).

Délután ahogy hazaértem a melóból lefeküdtem aludni, mert fáradt voltam.

Délután negyed 6 körül apukám ébresztgetett, hogy keljek fel nézzem a tévét, mert becsapódott egy repülő valami felhőkarcolóba. Mire én totál kómásan álmosan: mi vaaan???? Egyből nézek ki az ablakon, látom hogy már "világosodik" odakint, atyaisten, elaludtam, már negyed 6 van, elkések a munkából!

Szentül meg voltam győződve arról, hogy már reggel van megint és elaludtam. :D

Kb. volt fél perc mire magamhoz tértem, és rájöttem, hogy még nincs reggel. :) Amikor láttam a TV-ben a füstölgő tornyot, nekem is az jutott eszembe, na most az amcsik betámadják az arabokat és kitör a 3. VH.

Másnap a cégnél fekete zászlót tűztek ki.

2019. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
10 éves voltam. Nagyjából emlékszem, hogy minden tv adóból az ömlött, de akkor még túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki.
2020. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!