Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudtam és lebuktam? .

Hazudtam és lebuktam? .

Figyelt kérdés
Sziasztok... kb 1 éve történhetett az hogy hazudtam csináltam kamu oldalakat és lebuktam. Van egy lány aki utál engem és az a gáz hogy a kamu oldalakat úgy állítottam be mint hogyha barátnőim lennének mint hogyha élő emberek lennének. És megtudta ez a lány kinyomozta hogy ez egy kamu oldalak és elmondta az egész évfolyamnak. És kb. letámadtak a lányok hogy én mit képzelek magamról hogy csinálok kamu oldalakat. Ezután pedig az egyik lánnyal aki mellettem állt úgymond azzal most egy osztályba kerültem. Tudom hogy nem nekem kéne ezt mondani mi közben én is hazug vagyok de ő nagyon hazudos. Félek hogy az elmondja az osztálytársaimnak így mindenki utalni fog mert nagyon köcsög tud lenni az a lány. Két színű láttam a telefonján hogy miközben mosolygott a szememben hányszor kibeszélt a hátam mögött. És tavaly év végén felhozta ezt a témát(a kamu oldalakat.) Tehát nem felejtette el. Ezt mondta: jaj emlékszel amikor kamu oldalakat csináltál. És ezt ő mondja miközben kb. az egész élete kamu. Mindig azt hazudta nekem hogy az edzője elviszi őt Egyiptomba és hogy Ciprusra és hogy neki van egy barátnője XY. De ez lényegtelen. Nem tudom elégszer elmondani mennyire szégyellem magamat amiért ezt tettem. Csak az gáz hogy azok a lányok akik engem letámadtak azoknak most van hat kamu oldaluk. Bocsánat hogy össze-vissza beszélt csak egyszerűen szét vagyok esve nem tudom magamat túltenni azon mit tettem. És alig vártam hogy végre új osztályom legyen hogy tisztalappal kezdek mindent erre, egy osztályba aki a világ legnagyobb szarkavarója. Szerintetek hogyan tudnám a lelkemet megkönnyebítenem. Mit csinaljak ezzel a lannyal akivel akar joba vagyok akar rosszba o igy is ugy is kibeszelhet

2019. szept. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne csinálj semmit. Éld az életed, pár hónap múlva már gyerekesnek foog tűnni az egész.
2019. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed elég érettek vagytok, hogy megértse, beszélj vele hogy ez egy új osztály ,szeretnél új életet kezdeni, tiszta lappal indítani. Ha értelmes, felfogja a célzást. Ha bunkó és egyből ezzel indít, lehet menni osztályfőnökhöz segítségkérésre, ezért van. Nem azt, hogy szóljon bele, hanem hogy adjon tanácsot. Gyerekek voltatok, kamaszok, azok meg csinálnak hülyeségeket, ez természetes. Egy értelmes társaság emiatt nem fordul el tőled.
2019. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó gyerek, nem kellett volna lebukni - tapasztalatból tudom, mindig lehet tovább hazudni, mindig! Nézd meg "A miniszter félrelép" című filmet :)


Anno középsuliban én is hihetetlen sztorikat adtam elő, és hihetetlen módszerekkel támasztottam alá - már 10 év eltelt érettségi óta, de még mindig azt hiszik, én valami befolyásos nagyvállalkozó unokaöccse vagyok :)


Beszélj a lánnyal, ha gondolod fenyegesd meg, hogy Te is kitálalsz, és aláásod a jelenlegi helyzetét.

29/F

2019. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én is tudok róla egy-két dolgot, tehát róla sem lehet elmondani hogy egy szent... Köszönöm szépen hogy ilyen kedvesek vagytok, azt hittem egy csomó negatív komment fog érkezni.
2019. szept. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!