Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is nagyon hülye...

Szerintetek is nagyon hülye vagyok, hogy valakinek kapásból rávágtam, hogy 150 oldal lett a szakdolgozatom, aztán nem annyi? Most rám írt, hogy hazudtam?

Figyelt kérdés

Azt se tudtam, mit kérdez... Meg fáradt is voltam, meg amúgy is idegesít, mert úgy tesz, mintha a Harvadra járna, aztán csak valami felsőfokú szakképzésre...


Most be van sértődve, rám írt, hogy hogyan lett annyi, mondtam, hogy rosszul emlékeztem, 150.000 karakter és 82 oldal?


Vagy kár volt neki bevallani az igazat? Végülis lehetne mindennel együtt 152 oldal is, nem?


Segítsetek! Nwm is ír vissza.

Én el is felejtettem, hogy volt ilyenről szó, erre rám ír.


Most végeztem, tudtam, hogy kb. menyi, csak már untam a szövegét, ezért rávágtam, hogy 150 😂😂😂😂😂😂😂


Mosteg hülyének néz, hogy azt sem tudom, ennyire hogy hány oldalas volt...


2019. ápr. 10. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Hulyenek nez, es joggal.


Magad se tudod mit akarsz kerdezni, a 12 eves lanyom osszeszedettebben fejezi ki magat mint te. Menj aludni, agyadra ment a tanulas (is).

2019. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Azt, hogy valamikoe beszéltünk, rálérdezett, mennyi lett a szakdolgozatom, nem is figyeltem, meg nagyot akartam mondani, hogy 150.


Erre má@r éa rég elfelejttem, rámír, hogy segítyek neki összehozni oldalakat. Nem hittem, hogy megjegyez ilyeneket.


Most vissza sem ír...

2019. ápr. 10. 20:37
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
150 oldalas egy doktori disszertáció sincs. Egy alapszakos szakdoga kb. 25-30, mester pedig 35-40 oldal. Nem csodálom, hogy hülyének néz, de valószínűleg el sem hitte.
2019. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna, hogy ráhagyom, hogy annyi, úgysem olvasná el soha, én is félredobtam, most nincs is itt
2019. ápr. 10. 20:38
 5/20 A kérdező kommentje:

25-30 oldal dehogyis... Annyi volt nekünk a szakmai gyakolrat beszámoló, ami csak egy 4 hetes nyári volt, azt is alig hoztam össze.. Meg aszem a foszkosoknak kell ilyet írni, ami nem is szakdolgozat.


Csak elegem volt, hogy ilyennekkel nyaggat, meg azt hiszi nem tudom hova jár, nwm is figyeltem...


Nem hittem volna, hogy ezen agyal, ilyen hülyeségeken napokig...


Elhitte, arra volt kiváncsi, hogyan kell annyit összehozni...


Kajak arra sem emlékszem, mit mondtam neki, annyira nem figyeltem...


😂😂😂👏


Ez nagyon gáz? Mit mondjak neki? Foszkon maximum elég lenne a 25 oldal...

2019. ápr. 10. 20:48
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy alapszakos szakdoga 25-30 oldal, egy FOSZK 10. Mindkettőben van tapasztalatom, te meg csak a hülyeséged fújod. Ha annyira nem érdekel, akkor felesleges pörögni ezen. Ő is azért nem ír, mert el sem hitte és ezért nem is érdekli már.
2019. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én is megkérdezném az illetőt, aki azt mondaná nekem, hogy 150 oldalt írt, hogy "mégis hogy hozta ezt össze", mivel érdekelne mit reagál, pedig nyilvánvaló, hogy nem igaz.
2019. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez baromság, mondom nekünk a BGE-n, egy sima nyári szakmai gyakorlatis beszámoló is 25 oldal volt, nemhogy egy szakdolgozat...


Ennyivel képen röhögnek kb.


Nem nagyon érdekel, amúgy, de most tuti megsértődött.

2019. ápr. 10. 21:59
 9/20 anonim ***** válasza:

Az alapszakon és mesterszakos és doktorin sem oldalba nézzük a szakdogát, hanem karakterszamra.


3as valaszolonak: 25 kevés. Nagyon kevés. Általában 50 oldal. Ha bscn 100 oldalt írsz azt senki se olvassa el. Vissza dobják.

2019. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De most komolyan ezért meg kell haragudni valakire???


Nem gondoltam komolyan, nem is emlékeztem ilyenre, de addig ette a fene, hogy kiderítette...

2019. ápr. 10. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!