Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lerázni próbál? Ha igen mit...

Lerázni próbál? Ha igen mit tegyek? Nem értem ezt a srácot.

Figyelt kérdés

Régota bejön egy fiú. Az a baj hogy nem csak nekem ,hanem elég sok lánynak. Bátorságot vettem magamon írtam neki mert ő ír kb..egy évben egyszer. Beszélgettünk, és irta hogy nagyon bír, nem zavarja hogy fura vagyok. Ez volt a leghosszab mindata. Többnyire egyszavas válaszokat ad pl: jah. Jolvan aham. Igen.nem stb.

Pár napja ráirtam hogy mizuu? Erre ezt írta : stiaa moziba vagyok utánna írok😅😍. Mindtam oksi megvárlak.

Egész este vártam, nem iŕt.. és már kb 3 nap eltelt sem írt..Olyat is csinált már hogy dumállunk, majd eltűnik,megnézi majd nem regál.. olyan mintha le akarna rázni..de ha tákérdezek azt mondja nem.. mit csináljak? Keressem,ne keressem? Vagy irjam le h mit érzek?


2019. szept. 14. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy ezt csak te akarod. Egyszavas válaszok, nem ír magától, napokoig nem ír. Nem esik le? Ha akarna valamit, örülne, hogy megkerested és találkozni akarna veled. Azért nem mondja meg konkrétan, mert nem akar megbántani.
2019. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolóbak. Keress mást.
2019. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne keresd, nehogy már fuss utána. Az érzéseidről meg aztán VÉGĶÉPP semmit se írj vagy mondj! SENKINEK! Olyannak végképp ne, aki ismeri a srácot!!!
2019. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég hirhedt a srác. Igazából volt időszak amikor nagyon leresett 3 szor el is hívott. Egyszer moziba ,kétszer meg csak úgy. Aztán valahogy felszívodott...ő keresett fel újra. Kérdeztem tőlle hogy zavarlak? Válasz: nem. Szeretem ha keresnek.
2019. szept. 14. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg volt hogy nem volt hova menjek és látott az utcán. Behívott hogy maradjak nálla. Kétszer is.

Ezért nem értem hogy mi történhetett.

2019. szept. 14. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ismerős, haver vagy neki.
2019. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!