Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet vkit lerázni ha...

Hogy lehet vkit lerázni ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
egy kollégám nem hagy nyugodtan azt hiszi bejön nekem miközben undorodok tőle kb meg is mondtam már neki nem 1* hogy hagyjon engem hozzám se szóljon kitalált barátom is van a számára és egyszerűen nem bírom lerázni pedig már nagyon zavar és idegesít mit tegyek hogy leszáljon rólam végre? hányok tőle 19/L

2018. jan. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy hha nem áll le ezzel, akkor szólsz a fönöknek, hogy zaklat téged - és utána meg is teszed.
2018. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Talán beszélhetnél vele értelmesen, mint egy felnőtt nő és elmondhatnád hogyan viszonyulsz a közeledéséhez és nem elég két szóval lerendezni, hanem értelmesen kifejtve de nem megbántva a másik embert.

Nekem nagyon gyerekesnek tűnik ahogy viselkedsz.

2018. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Adj neki egy esélyt! Pl. ha ebédszünetben lepippantanád lehet, hogy megváltozna róla a véleményed!
2018. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megkéred szépen, hogy ne zavarjon a munkában.
2018. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de hiába kérem meg, mintha a falnak mondanám elmondtam már neki sokszor hogy szálljon le rólam
2018. jan. 9. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a rendőrségen szexuális zaklatásért.
2018. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mikor megmondtad neki, hogy hagyjon békén, mi volt a reakciója?
2018. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi ugyanúgy folytatta
2018. jan. 11. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalan troger ferfiak akik zaklatjak a noket. Engem is zaklat egy, pedig hazas vagyok. Betegek
2018. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Röcsögei Péter ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy ronda vagy, meg beképzelt, meg szánalmas. Ezzel megölöd a belsejét. Nekem is ezt mondta több lány is, mikor ismerkedni szerettem volna vele. Ma már hagyom is őket a fenébe. Csak magamra gondolok ezentúl, mert csak egy életem van, és a fele már elment pocsékba! Pedig régebben annyit álmodoztam családról, gyerekekről, szeretetről. Még ki is nevetnek a tökösebb lányok emiatt. Szégyellnem kell a vágyaimat, mert ezek ma nem normális vágyak. Borzalmas világ ez, kár volt megszületni. 37F
2018. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!