Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kelletlen gondolatok mindig...

A kelletlen gondolatok mindig ott maradnak?

Figyelt kérdés
Ahogy emlékszem mindig ez volt.Hétköznap teszem a dolgomat,űzöm a szokásos tevékenységeim de ott vannak.Film alatt,játék közben,tanulás közben,zene hallgatás közben,a buszon vagy akár az utcán járva.Amennyire lehetséges elnyomom őket de mintha az elmém mélyén ott lennének,mintha valami kaparná a falat mert ki akar jutni onnan.
2019. szept. 15. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak negatív gondolatai, a kérdés csak az ezeknek mennyire engedsz teret, hogy a felszínre törjenek? Attól hogy gondolsz olyan dolgokra amik nem erkölcsösek esetleg ártanának másoknak/magadnak még nem jelenti azt, hogy te rossz ember vagy és meg is teszed.
2019. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen,de a vágy és a gondolat mindig ott van a hétköznapokban,egy olyan dolog amire mindennél jobban vágyik az ember.
2019. szept. 15. 19:57
 3/20 A kérdező kommentje:
És ezek nem hétköznapi vágyak.
2019. szept. 15. 20:02
 4/20 anonim ***** válasza:

Milyen vágyakról van szó, attól függ. Érdemes lehet megkérdezni pszichológustól, mit tegyél vele, ha olyan vágyak, melyek megvalósíthatatlanok, vagy társadalmilag elfogadhatatlanok.

Szerintem ha "tudatosan elnyomsz valamit" az csak még erősebb lesz.

2019. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy ölni szeretnél!
2019. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5-ös.


Én is erre gondoltam, majdnem minden nap van itt egy-két önjelölt kamu szociopata aki játssza itt a nagy sorozatgyilkost, amíg hallgat valami epic zenét, aztán megunja és visszamegy minecraftozni vagy megírni a házi feladatát...

2019. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5.Teli találat.

A pszichológusokkal kapcsolatban nincs semmilyen siker sztorim amit megtudnék osztani.Szerintem nem is érdemes pszichológusnak vagy pszichiáternek ilyesmire még utalni sem.

2019. szept. 15. 20:33
 8/20 A kérdező kommentje:
6.Én nem közéjük tartozom,nem értem miért akar valaki mentális zavart magának.
2019. szept. 15. 20:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Gondolsz rá vagy konkrétan vágysz rá, hogy megtedd?


Pl. én bankban mindig arról fantáziálok, hogy épp akkor fogják kirabolni és valahogy megszerzem az egyik fegyverét és mindet kinyírom vele.

Vagy ami kicsit durvább, hogy rendszerezem, hogy kiket kéne eltegyek láb alól hogy örököljek egy nagyobb összeget.

De pl. én tudom magamról, hogy attól hogy eljátszadozok ezekkel a gondolatokkal még tuti nem csinálnám meg egyiket se.

2019. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amikor reggel felkelek,úgy igazán feleszmélek akkor jönnek a gondolatok.Életem nagy részében elnyomtak és nem figyeltek rám,mindig arra gondolok milyen lehet valakinek elvenni az egyetlen életét és ott van még a "gyönyör" a dologban.Arra szoktak gondolni hogy ha megteszem az rossz lesz anyámnak és elvesztem a maradék jót is de mégis ott van.
2019. szept. 15. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!