Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kelletlen gondolatok mindig...

A kelletlen gondolatok mindig ott maradnak?

Figyelt kérdés
Ahogy emlékszem mindig ez volt.Hétköznap teszem a dolgomat,űzöm a szokásos tevékenységeim de ott vannak.Film alatt,játék közben,tanulás közben,zene hallgatás közben,a buszon vagy akár az utcán járva.Amennyire lehetséges elnyomom őket de mintha az elmém mélyén ott lennének,mintha valami kaparná a falat mert ki akar jutni onnan.
2019. szept. 15. 19:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Anyám amúgy is elégé érzékeny,ilyen gyenge jellem,nem akarok neki szenvedést okozni ezzel.
2019. szept. 15. 20:43
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Te az a szívbeteg szerencsétlen vagy, aki gyűlöl mindent és mindenkit. És nem is akarod magadnak jobbá tenni az életed. Ilyen téren egy pillanatig se vagy sajnálni való. Legalább próbálkoznál jobb emberré válni és nem csak a kifogást keresni, miért mások tehetnek róla, hogy egy antiszoc (és most tényleg a pszichopata vonzatot értem) szemét dög vagy.

Az összes kérdésed és válaszod vegytiszta gyűlölet. Ez. Gáz.

2019. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Milyen vegytiszta gyűlölet? Mostanában próbálok normális válaszokat adni,csak az olyanok mint te meglátják a hibát mindenben.
2019. szept. 15. 20:46
 14/20 anonim ***** válasza:

Ja és csak azért jársz fel ide, hogy legyen kibe belekötni és negatívkodni, de közben meg igazából csak figyelemre vágysz, ezért írsz 50 választ. Akkor is, ha a kutya se ír a kérdésedre.

Neked tényleg nem ártana egy rendes pszichiáter, meg némi gyógyszer.

2019. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mondom én,csak fröccsögsz itt és meg sem "hallgatod" a mondandómat.
2019. szept. 15. 20:48
 16/20 A kérdező kommentje:
Fogadjunk az a bizonyos 69 es vagy csak már 70 százalékkal.
2019. szept. 15. 20:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kényszerbeteg vagy. Erre gondoltál már?
2019. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Papirom van arról hogy kényszeres vagyok,van még meghatározatlan szorongés,deralizáció és deperszonalizáció.Szedek sertalint és helexet,de téli szünetben tervezem elhagyni és megszakítani minden kapcsolatot a pszichiáterrel és egyebekkel,úgy is csak a gyógyszereket írja.Segítek magamon.
2019. szept. 15. 22:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Hiába bombázol üzikkel, akkor sincs kedvem veled beszélgetni. Ennyi negativitás és gonoszság még az én gyomrom is megfekszi. Kopogtass másnál.
2019. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Akkor vergődjél csak magadnak,agyhalott.
2019. szept. 17. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!