Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezen gondolatok...

Mit tehetek ezen gondolatok ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor ilyeneken gondolkozom: miért nem ír vissza egy ismerős facebook-on ha fent van?

Engem miért nem szeret senki?

Meg biztos azért nem ír vissza valaki mert haragszik rám vagy már nem akar velem barátkozni.

Mindig a legrosszabbra gondolok és sok a negatív dolog a fejemben.

Szeretnék tőlük megszabadulni de nem megy.

Megkeserítik a mindennapjaimat.

Valami könyvet tudtok ajánlani vagy ez már orvosi eset?


24/L


2016. szept. 21. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős sokáig voltam így mikor probálkoztam másokkal tartani valamiféle kapcsolatot. De rá kelett jönnöm hogy ők nem akarják nem érdeklem őket. Meloban mikor elkezdtem ugy éreztem csak teher vagyok nem dolgozom eleget elég jól és idegesítek fárasztok másokat és utálnak is. Mikor eltörtem egy flex korongot majdnem sirva fakadtam hogy most kész elástam magam meg hasonlok levittem és kaptam egy másikat h mind1 megesik. És ezek melett gyötörtem magam és hibáztattam ocsároltam magam, ha valaki meg is mosta a fejem annyira belemerengtem hogy borzalmas. De besokaltam elegem lett belől erőt vettem magamon és elkezdtem nem foglalkozni semmivel de tényleg senkivel, és semmivel. Ha nem keresnek majd elfoglalom magam mással, ha még online se tudnak rám pár gomnyomásni energiát forgatni nekek se fog miattuk szomorkodni a fejem. Meloban is ha bármivolt nekem mindegy. Ha fejmosás volt csak nevettem rajta és elengedtem magam melett. Sajnos csak is te tudsz ennek véget vetnia düh tud segígeni és tudsz rá támaszkodni de csak ovatosan. Remélem hamarosan kijutat találsz belőle mielött tönkre tesz belül, szorítok neked, hiszem hogy neked is menni fog ha már nekem is sikerült. F/23
2016. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
<3 itt van egy szív kérdező.
2016. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szív küldése semmit nem ér.


Tényleg úgy tűnik hogy bemeséled magadnak a dolgokat. Én is várom hogy vissza írjon valaki, egész nap nem írt, másnap pedig írta hogy nem volt internete.


Próbálj mindig logikusan gondolkodni, és ne hallgass a pesszimista érzelmeidre.

"Csak annyit írtam hogy Szia. Van oka arra hogy ne írjon vissza? Tettem valamit ami miatt megutált? Nem, szóval nincs semmi baj, csak biztos most nem ér rá."


Ha sokáig próbálsz realista lenni akkor elfog múlni ez a pesszimistaság. Én 1 percig se aggódok azon ha valaki nem ír vissza, vagy ilyesmi.

2016. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!