Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichológushoz milyen problém...

Pszichológushoz milyen problémákkal lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki őszintén, hogy mik a problémáim, hogy mostanában sok kudarc ért, amin nem tudtam túltenni magam, sokat vagyok szomorú, de nem volt öngyilkossági kísérletem, meg semmi ilyesmi. Erre elmentem egyhez, de még tanácsot se adott, csak felmérte a helyzetem kérdésekkel, és pszichiáterhez küldött.
2019. szept. 16. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg azt is elmondtam hogy kevés önbizalmam van, és hogy ami a jövőmet illeti néha reménytelennek látom a helyzetem, mégis oda küldött.
2019. szept. 16. 17:36
 2/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem ad tanácsot, a pszichiáter meg legfeljebb gyógyszert. A pszichológus a páciens magát akarja felkészíteni arra, hogy a páciens találja meg a neki alkalmas megoldást lelki problémáira.
2019. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy másik pszichológust, mert ez nem tudja, mit csinál.
2019. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig fizettem érte nem kevés pénzt egy óráért. Elmondtam a problémáimat, de olyan érzésem volt, mintha én csak panaszkodnék, és valójában úgy éreztem, lekicsinylette a problémáimat.
2019. szept. 16. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy válts, ha nem érzed jól magad ott.
2019. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jesszus, ez egy kókler!


Semmilyen orvosi problémát nem írtál le, itt nincs olyan szintű depresszió, amire gyógyszer jelentené a megoldást. A problémáod nagyon felszínesek, és a gondolkodásmódod idézik elő. Ez egyértelműen pszichológusos téma. Kérd vissza, amit fizettél neki, húzd le az értékelését minden online platformon, és menj el máshoz!

Nekem a TB-s kórházi pszichológis ezerszer többet segített jóval komolyabb problémában (szociális fóbia)

2019. szept. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!