Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek azt...

Miért nézik le az emberek azt aki néha (elég ritkán) füvezik?

Figyelt kérdés
Olvasgattam kérdéseket az oldalon. Nagyrészt arról hogy vizelet vizsgálat során mennyi ideig mutatható ki a fű. Láttam elég sok olyat hogy egy ember tanácsot kert leírta a kérdésben is hogy nem rendszeres használó csak épp igy alakult és a válaszok között mégis rengeteg olyat olvastam hogy ha egy mocskos narkos megérdemli hogy kimutassa a teszt

2018. okt. 17. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne tennék? Normális ember kábszer nélkül is elvan, és élvezi az életet. Mellesleg törvényt sért.
2018. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
A törvény csak a rendszer által kitalált hülyeség. Olyan mintha a szomszéd azt mondaná, ezt ne csináld meg azt ne csináld...
2018. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
A törvénysértőket minden normális, törvénytisztelő társadalomban lenézik.
2018. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Én utálom ha valaki füvezik, mert észre sem veszi, hogy a főtől mennyire másképp viselkedik. Arról nem is beszélve, hogy borzalmasan büdös.

Én Angliában dolgozom egy biztosítási cégnél. A mi cégünk munkahelyi balesetekkel foglalkozik. Napi szinten megyünk ki a baleset helyszínére (ha hívnak minket) vagy a céghez. Nagyon sokszor hívnak minket előadásokra is, vagy ellenőrzésekre. Mindig ledöbbenek, hogy a balesetek 90%-át a befüvezett sofőr okozza. Mivel sokkal magabiztosabbnak érzi magát, és azt hiszi tökéletes. Amikor ellenőrzésre megyünk, még szondáztatnunk sem kell, mert elég csak levegőt venni. Dől belőlük a fő szaga.

Én azt szoktam mondani, hogy ha alkohol miatt azonnali kirúgás jár egy munkahelyen akkor fú miatt is legyen így. Amúgy meg a fű rendszeres használata az agyadat is tompítja, a végén tényleg furák lesznek.

2018. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem nézem le őket, legalább elvannak nyugodtan és nem ordítoznak hangosan, nem kötekednek és nem tőled 5 méterre cigiznek.

Legjobb függőség!

2018. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

A drog mindig is tabu lesz ember és ember között, ha találomra megkérdezel erről néhány főt, 10-ből 8 biztos le fogja húzni a témát.

Akinek ilyen a baráti köre, beállítottsága azok között nem lesz vita ebből, ha meg emiatt megy tönkre egy barátság, az sosem volt igazi.

2018. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak éppen úgy alakul, hogy füvezel? Elég gyenge az akarata az ilyen embernek. Tudni kell nemet mondani, legközelebb csak éppen úgy alakul, hogy elmész rabolni.
2018. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Embere, egy növényről beszélünk, amit már az aztékok, és az indiánok is használtak..
2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
k*
2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert így gondolkodnak:

" Normális ember kábszer nélkül is elvan, és élvezi az életet. Mellesleg törvényt sért."


Azt hiszik hogy kábszer, és nekik csak az alkohol, a cigi meg a koffein a normális drog. Úgy ugrálnak ahogy a törvényt hozzák, és csak azt fogadják el.

Szóval ha az orvos ilyen embereknek felír 100 fajta drogot, arra bólogatnak hogy jó cucc, szedjük ezerrel.


+ Vannak drogos szarok, akik tényleg betegek, meglátnak pár ilyen embert és már az összes füves ilyen lesz.

2018. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!