Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran pisilsz a...

Milyen gyakran pisilsz a természetben?

Figyelt kérdés
Milyen korú, nemű vagy?

2019. szept. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég sokat vagyok kinn a természetben, sokszor előfordul. 19 éves fiú vagyok.
2019. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Éjjel mínuszokban nincs kedvem kimászni hátra, azt az egyet a házban végzem, az összes többit a kert végében, az erdőben. (faluszéle) Mi ebben a pláne?

36/F

2019. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor nincs benzinkut es magyar nagyon kell

24N

2019. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egész nap a természetben kirándulok, akkor nyilván nem bírom ki, hogy el ne menjek néhányszor.

Amúgy meg egy városi parkban vagy a saját (városi, tehát körbeépített) kertemben sosem.

Ritkán előfordult, mikor mellékúton autóval mentem, hogy nem volt a közelben nyilvános WC és el kellett mennem út közben. Ilyenkor azért mindig beljebb megyek, nem az út szélén állva végzem el dolgomat.

46F

2019. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán előfordul, hogy éjszaka amikor megyek kocsival félreàllok és ott vizelek, persze csak, ha sem multi, sem benzinkút sem semmi ilyesmi nincs a közelben. Esetleg még ha túrázni/horgàszni megyek is megeshet ilyen.
2019. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Amikor csak lehet. Mármint utazás közben előbb állok le útszélén, mint benzinkúton vagy autópályán, vagy bevásárló központban...Nem kell semmihez hozzáérni, leghigiénikusabb.

ez így van nálam régóta, most múltam 30. Nő

2019. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőségem álltalában akkor,elég sokat megyek, utazom munka miatt.

21F

2019. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokszor pisilek a természetben 24F
2019. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!