Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakran fordul elő a...

Mennyire gyakran fordul elő a párkapcsolatokban az, hogy egyik fél a másikat a tulajdonának tekinti és nem a partnerének?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Ha úgy vesszük, a monogámia is erről szól, úgyhogy meglehetősen gyakran.
2019. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
A mai nők jelentős része tárgynak tekinti a férfiakat (ergó tulajdonnak), csak a legmenőbb, legjobban kinéző, legértékesebb (=leggazdagabb) az aki szóba jöhet, a többi meg esélyt sem kap, kb. mint mikor egy autót vagy táskát vesz az ember. Szóval elég gyakran.
2019. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:

Nem lehet azt mondani, hogy gyakori ez, vagy ritka, mert mindig változó. Aki pedig a párját a tulajdonának tekinti, ott már rég baj van és nem igazi, nem őszinte az a kapcsolat. Az ilyen kapcsolat csak érdekkapcsolat, nem több. De azért általában a jó, az őszinte párkapcsolatok nem így működnek, hogy tulajdonnak tekinti egyik a másikat. Az pedig rossz általánosítás, hogy a nők csak a legjobb, leghelyesebb, leggazdagabb férfiakkal kezdenek,... Csak a szép, plázacica nők többsége ilyen felszínes, kényes és válogatós. Az átlagos és átlag alatti nők többsége nem ilyen, például én se. Jó néhány nő és köztük én is, sokkal inkább értékel egy átlagos, vagy akörüli férfit, aki nincs magától elszállva, nem menőzik, nem beképzelt, nem egy alfahím. Meg a belső, a viselkedés, a kisugárzás és a személyiség sokkal fontosabb számomra, vannak ilyen nők is.


Ám nem keresek senkit, nem kérek privit!

2019. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Eddig 2 esetben láttam ilyet: A, az egyik fél egy erőszakos valaki volt; B, az egyik fél egy vallásos fanatikus volt.
2019. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!