Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is, aki feszélyezve...

Van más is, aki feszélyezve érzi magát, ha pl barátnál, koliban stb, nem otthon kell nagywczni? Nem növöm ki úgy látom. 25/l

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 06:02
1 2
 1/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Persze, de a szapora erősebb :)
2019. szept. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
én teleszarom mindenkinek a budiját, nincs itten probléma.
2019. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akárhol akármikor, ha van papír és zárható az ajtó.
2019. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szerintem többen is vagyunk így, én akkor is ha nálunk vannak vendégek és pl pisilni kell és hallják a csurgást.
2019. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
En csak benti wc-n erzem igy magam. A kinti budi nalam a nyero.
2019. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Kinövöd, mert tényleg csak akarás kérdése. Használj sok WC-papírt, ha nagyon félsz, de ne csinálj ekkora ügyet az egészből. Hosszútávon nagyon megsínyli az egészséged.
2019. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Én általában kérek egy kis ásót, ha vendégségben vagyok és a kertben elintéztem egy kis gödörbe.
2019. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kellemetlen érzés nem otthon lebonyolítani, de persze van már az a szint, amikor nincs más választásom. Én egyébként többek között azért érzem is érzem feszélyezve magam máshol, mert én otthon szeretek teljesen levetkőzni és full meztelenül trónolni. Felöltözve viszont elfog egy nagyon erős bezártságérzet olyankor.
2019. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan szar, amit nem tudtam volna visszatartani, míg haza nem értem. Nem is >akarok< más helyen szarni.
2019. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen, nem volt olyan s.z.a.r. amit ne tudtál volna visszatartani? Ejha...


Jártam úgy, hogy két faluval arrébb izzadva próbáltam visszatartani, kesztyűtartóban nézelődtem, hogy van-e zsebkendő, bármi (nem volt) aztán megláttam a helyi presszót, nyitva volt. Index jobbra, keresztbe ahogy sikerült megálltam, lábam a kuplungról hamarabb engedtem fel, mint leállítottam a kocsit, szóval még ugrott is egyet 😀 beszaladtam hetykén a budi felé sietve kértem három deci sprite-ot (mert a legtöbb helyen fogyasztó vendégek használhatják a wc-t). Pultos csajszi mondta, csak 7up van, mondtam "jó lesz az is!" és bebas.z.tam magam után az ajtót.


A presszóban lévő falu alkoholistái behugyozásig röhögtek a jeleneten, simán hallottam őket. Viszont mikor végeztem, kimentem, mindenki elhallgatott, várták a hírt vagy nem tudom... 😀 Kifújtam a levegőt majd felmutattam a hüvelykujjam és mondtam, hogy sikerült, beértem. Mintha gólt lőtt volna a helyi focicsapat, úgy örültek 😀 7up-ot megittam, közben beszélgettünk, jó volt a hangulat. 😀

2019. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!