Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sok huszonéves...

Szerintetek sok huszonéves ember van aki csak otthon ül és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Statisztika alapján igen, de abban nyilván nincsenek benne azok, akiket feketén foglalkoztatnak. Szóval nem tudom. Mindenesetre megértem azokat, akik nem akarnak emberek közé menni
2019. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Addig nincs baj velük, amíg nem nyávognak, hogy nekik mi kell meg ők mit akarnak elérni. Mert nincs azzal baj ha valaki lusta és nem csinál semmit, csak akkor ne várja azt, hogy bármit is kapjon.
2019. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 közeli ismerősöm is a semmire felmondogatós, otthon üldögélős.

Jelenleg mindhárman otthon vannak, egyikük friss házaspár.



Egyikük a végzettségéből kifolyólag csak közalkalmazott lehet, nem elégedett se a fizetéssel, se a körülményekkel.

Nem hajlandó dolgozni a végzettségével, ha mégis, pár hónap alatt magától felmond, de nem hajlandó képezni se magát.

Ő már szülni akar, persze párja nincs, csan ismerkedik. Akkor legalább addig dolgozna.

Persze nem hajlandó elmenni átmenetileg adminisztrátornak vagy kasszásnak.

Voltaképp otthon ül, nyafog és a felaőbb erőkben bízik.



Többet is ismerek, aki nyafog, nem tesz magáért, a semmire felmondogat és saját bevallása szerint se keres rögtön állást, hanem ő "pihen".

2019. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én olyat is, aki még 40 évesen is otthon ül. Anyuci gürizik és eltartja a "kicsi" fiát.
2019. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Igen, itt vagyok pl. én, 21/f.


Én egy szabadszellemű gondolkodó vagyok, a munka csak gátolna. Miből élek? A pozitív energiából.

2019. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok ilyen van. Ha el is mennek dolgozni, pár hét után egyszer csak vagy nem jönnek be dolgozni, vagy kirúgják őket. A munkaerő. A megmaradt.
2019. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van. Most kezdik őket felfedezni. Másik réteg a túlsúlyosak. Közülük is rengetegen kuksolnak otthon. Lassan nem.lesz menekvés... mindenkit munkára fognak, mert megéri.
2019. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden túlsúlyos lusta. 200 kg körül vagyok, 19 éves korom óta dolgozok, mellette tanulok. Nem a súlytól függ, hogy valaki dolgozik/tanul vagy eltartatja magát a szüleivel.
2019. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!