Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csalás ez a...

Szerintetek is csalás ez a dolog? /bővebben lentebb/

Figyelt kérdés

Aki a facebookon lóg naponta, az bizonyára szembesült már ezzel a pénzkereső reklámmal.

Nevezetesen az egyik a Binatex, a másik nevét nem tudom pontosan.Na, a lényegre térve a neten lehet ezekkel pénz keresni elég szépen.Vagyis, ha jól értelmeztem, befektetsz havonta, hetente egy bizonyos összeget, és neked kell megtippelned, hogy a valuta árfolyam csökken, vagy éppen növekszik.Aztán, ha jól saccoltál nézd meg az egyenleged,jelentősen emelkedni fog.Ezt az összeget kiveheted, de bent is hagyhatod.

Őszintén szólva nekem ez túl szép, hogy igaz legyen!Egyáltalán tiszta pénz lenne ez, adózni nem kell utánna?

Naponta szembesülök a facén ezzel az idióta pénzkereső reklámmal, ti mit gondoltok erről?



2019. szept. 23. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy kamu.
2019. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt kérnek előre, ott már bajok vannak. Persze nem ismerem ezt a "munkát", de én gyanakodnék a helyedben.
2019. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen! Azt irták, ha megrendelem, akkor a futár hozza a csomagot, amit 13 990 ft- ért kell átvennem! Benne van minden, amit tudni kell róla! Na ettől lett gyanús az egész nekem!
2019. szept. 23. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Komoly, pénzügyekkel foglalkozó cég nem Facebookon hirdet, már innen tudhatod, hogy mennyire kisstílű hozzáállással van dolgod. Ők a kisemberek utolsó összekuporgatott pénzecskéjét csalják ki, érdemes lenne utánanézni a cég adatainak, engedélyeinek.
2019. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!