Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez szakítás után?

Miért van ez szakítás után?

Figyelt kérdés
A hónap elején szakított velem a párom (kb másfél évet voltunk együtt) és most tök magányosnak érzem magam amikor meglátok egy szerelmes párt az utcán, csomót fantáziálok hogy ki az akivel össze tudnék jönni, de amikor komolyan belegondolok, egyszerre kezd minden egyes idegszálam sikítva tiltakozni egy új kapcsolat ellen. Amikor valakin úgy látom hogy tényleg úgy néz ki mint aki hajlandó lenne közeledni legszívesebben elszaladnék valahova messzire, mert valami szúrja konkrétan a szívem és rettegek a gondolattól hogy a közelembe engedjem. De az okát egyáltalán nem tudom.

2019. szept. 26. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én a 25 dik párkapcsolati probálkozásom után éreztem ilyeneket sőt még durvább jeleneteket is produkáltam düh kitöréseim voltak stb stb 3 év kellett mire elmúlott mostmár szarok mindenre.


Lehetne párkapcsolatom de nem kell jelenleg boldog vagyok. :)


26f

2019. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztos rossz lehet... :(

De az a lényeg hogy rendben vagy.

2019. szept. 26. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Félsz az újabb csalódottságtól. Nyűgnek érzed a párkapcsolatot. Lehet, úgy gondolod, hogy nem érte meg a befektetett energiát (hisz végül vége lett). Elfáradtál, friss minden. Idővel begyógyulnak a sebek.
2019. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!