Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a 20as...

Van itt olyan aki a 20as éveiben jár és se párkapcsolata, se barátai sincsenek, még is jól érzi magát így is? Ha igen akkor hogyan lehetséges? 😀

Figyelt kérdés

Volt egy több éves párkapcsolatom, ez alatt az idő alatt teljesen elhanyagoltam az akkori barátaimat mert a párom féltékeny volt és tiltott tőlük. Sajnos velük már semmiképpen nem tudom felvenni a kapcsolatot újra, próbáltam de jogosan nem kiváncsiak rám.

Páromról viszont kiderült, hogy fél éve megcsal.. nagyon meglepődtem rajta.

Voltak néha érdekes dolgai, szinte jelnek is lehetett venni én viszont nem vettem sajnos komolyan :( most vele is szakítottam mikor kiderült.

Nagyon nehezen megy alapból az ismerkedés akárkivel, pláne a történtek után.

Van itt olyan akinek huzamosabb ideje se párkapcsolata se barátai nincsenek még is tud boldog lenni?


21N



2019. jan. 24. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze! Ezen az oldalon tobzódnak azok az emberek akik a vágyaikról lemondva a megvilagosodas jegyeben elnek es boldogok! Hogyne :DD
2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Hogyne és hol marad az állandó kefélés ökör isszik magában !
2019. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. 22 éves vagyok. Párkapcsolatom sohasem volt, sőt tovább megyek randizni se voltam még. Hiányzik nyilván a dolog de mivel esélytelen így beletörődtem és próbálok nem gondolni rá.

Barátaim nem mondanám hogy nincsenek de nem sok van és azokkal is inkább csak neten tartom már mostanság a kapcsolatot, elég rég nem voltam sehol. De megvagyok így is.

22F

2019. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak, legalábbis biztos vannak!

Én 23 éves/lovászfiú, aki boldog, céltudatosan élem az életem, nincs nagyon időm nőzni, álbarátokat összeszedni sincs kedvem!!

2019. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is alkotni szerettem, az pedig (bár remekül lehet társaságban is űzni) alapvetően magányos tevékenység. Húszas éveiben voltam így, beiratkoztam rajzszakkörre, aztán ott később szereztem barátokat, most, harmincas éveimre már máshonnan is vannak barátaim. Párkapcsolatom soha nem volt, de azt is akartam. Szeretem a magányt, a csendet, hosszú ideig nem érzem jól magam társaságban.
2019. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehetséges? Hiszel önmagadban. :)
2019. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egész eddigi életemben csak csalódtam az emberekben. Egyedül sokkal jobb. Nem is akarok se barátnőt se barátokat.

22/F

2019. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D nem mondanám hogy jól érzem magam egyedül de társaságban még rosszabb lenne mert szorongós vagyok.

28F

2019. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utálom az olyanokat, akik egy farok miatt megyzakítják a barátságot. Mikor meg vége, menne hozzájuk sírni. Gusztustalan dolog
2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!