Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik tetszik jobban?...

Nektek melyik tetszik jobban? A hölgy vagy a lakás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Agl-MhMQe_w&t=383s


Ti is irigykedtek Berkire? A palotájára, vagy az intelligens bombázó asszonykájára vagytok irigyebbek?


2019. szept. 29. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem..
2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom, az ilyeneket pont nem irigylem :D
2019. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
XD
2019. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ház?

Borzalom.

Az asszonkáját eddig csak fotó formájában láttam, úgy csinoska volt, de így animálva kissé csalódás.

2019. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jesszus :D

Hz egyaltalan nem tetszik, a no meg miota bombazo? Szerintem a magyar atlagot kepviseli

2019. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyre jarunk veluk edzeni egy csoportos boxra. Allati igenytelen deszka az a no es ronda is meg agressziv es mkndig szetoltja a berkit. Mar sajnalom . Nem hiszem,h tovabb birja,mint Pamelaval.


Nagyon igenytelen csovinger a haz. Legabb greslapra tellett volna,nem ez a lehangolo olcso parketta.

2019. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A házat nem tartom palotának, de nem is láttunk a szűk lyukakon kívül mást. (Legfeljebb a szomszéd tűzfalát)

A nő?

Egy kacsacsőr orrú, apró malacszemű, ritka hajú, jelentéktelen buksza, olyan vastag karokkal mint egy hentes.

Csodálkozom Berkin, mert az ő pénzével milliószor jobbat találhatott volna.... házat és nőt is.

2019. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj Berkiberkiberki... ide tolod a kis linkedet, hogy nagyobb nézettséget mutogathass a szponzoroknak... jaj, mindjárt elküldöm az ismerőseimnek is, hogy fussa nektek óvszerre, de sajnos még mindig nem tudod hogyan kell használni.

Tényleg soha, soha nem fogom megérteni, hogy olyan faszikkal mint amilyen te is vagy, hogy képes nemhogy egy ilyen, de bármilyen nő lefeküdni. De még gyereket is szülnek neked. Pici kis szereplőket és reklámfelületeket. Tapétáért meg pozdorjáért Berki! Arccal előre, nyíltan felvállalva mindezt. Nem hiszem, hogy valaha is megértem majd. Szerintem addig lehet hasznos az olyan karakter mint te, ameddig az emberek rajtad vezetik le a mások iránti gyűlöletüket, de innen úgy tűnik, a gyűlölet gerjesztésével próbálsz profitot termelni. Hát nem hinném, hogy ez működhet.

2019. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 Ez komoly? :O Én eddig azt gondoltam, hogy Berkinek azért tetszik ennyire ez a nő, mert nem pofázik vissza mint Pamela, és kis elnyomható, gyenge jellem, aki Berkit körbeugrálja egész nap, ezzel nevelve a hatalmas egóját. Most megleptél. Annyit én is tudtam, hogy bunkó a csaj és képes volt elvetetni az előző férjétől a gyerekét mikor Berkivel megismerkedett, de hát most már semmi jót nem is lehet róla elmondani. Lesznek még itt fordulatok. :D
2019. szept. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!