Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek akar romantikus pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek akar romantikus pasit ha nem bírja a romantikát? Csak ez a némber ilyen vagy a csajok nagy része is?

Figyelt kérdés

18F

Mikor pl egy romantikus eltervezett dolgot akarok vele csinálni...pl első csók egy szép,meghitt helyen,a megfelelő pillanatban stb neki az nem tetszik mer csak túlbonyolítom,és ő spontán akarna csak lenni.

Meg mikor romantikus ötletekkel állok elő pl egy ölelkezős,gyertyafényes este,mondjuk filmnézéssel vagy hangulatzenével akkor az se tetszik már neki,én csak szeretném különlegessé tenni amit lehet,ez belém van kódolva. Szeretem a magam módján csinálni a dolgokat.

Pedig az elején mondta hogy szereti a romantikát de mikor előállok egy ilyennel akkor nincs nagyon elragadtatva merhogy..."csak legyek határozott" semmi más,neki az elég.

És nem szereti a meglepetéseket.

Pedig rengeteg kreatív,romantikus ötletem lenne de nála ezeket a dolgokat nehéz lenne kivitelezni.

Aztán mikor nem állok elő semmi romantikus dologgal merhát ha nem értékeli akkor minek...akkor jön a kérdés "már nem szeretsz?"

Nos? Kell a romantika már egyáltalán egy kapcsolatba?

Hölgyek,ti is ilyenek vagytok? Kell a romantikus pasi hogy legyen,de csak formalitásként...



2016. febr. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalam ez nem igy van en szereten a romantikat es ha majd egyszer valaki elo all vele nagyon fogok neki orulni es nem fogom leszolni meg ilyenek mert szerintem kell a romantika egy kapcsolatba :) 16/l
2016. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én barátnőm is ilyen volt,most keresek egy lányt aki értékeli a romantikát,206f
2016. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*20/f
2016. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd megtanulod hogy a nők sose azt mondják amit tényleg akarnak, azt sem tudják mit akarnak, teljesen a helyzettől függ nekik éppen mi kell
2016. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tudom magamról hogy nem vagyok romantikus alkat és nem is hangoztatom hogy hiányozna az életemből. Inkább olyasmi vagyok mint a "némber". Ehhez vagy tudsz alkalmazkodni vagy nem. De ezt nektek kell lemeccsezni. Miért nem próbáltok közös nevezőre jutni? Bár az írásodból nekem az jött le hogy kvázi a tököd tele van a csajjal.

Azt pedig azért kérdezi hogy szereted-e még mert megszokta hogy próbálkozol a romantikával ez az alap viselkedésed és mikor ettől eltérsz aggódik hogy már nem szereted hiszen megváltozott a viselkedésed. Bár szerintem nem szereted de ez magán vélemény.

Ha bunkó a hangnemem bocsi csak már nagyon este van. Nem kioktatni akarlak csak a véleményem írtam le.

20/l

2016. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet, hogy csak fullentett mikor azt mondta, hogy igen..

En szeretem a romantikus férfiakat, es mondjuk nekem szükségem is lenne ra a kapcsolatban. De nem mindenki kedveli es nem is mindenkinek van ra szuksege.20l

2016. febr. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a tini filmekből "tudja" mi az a romantika és az alapján megy, bár mindenkinek mást jelent kicsit, pl az is lehet romantikus ha spontán fogjátok magatokat és kimentek sétálgatni, beszélgetni, persze nem rossz amit csinálsz csak mindenki más szinten szereti
2016. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!