Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te ha épp nagyon magad alatt...

Te ha épp nagyon magad alatt vagy és emiatt hanyagolsz egy bizonyos embert akkor mit éreznél ha az illető mégis keresné a társaságod?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel elég sokat beszélgettem online de mostanában sosincs fent, nézegettem a face profilját és rájöttem, hogy kb. most lesz egy éve, hogy meghalt az apja. Erről sose beszéltünk, ő nem mondta én bár tudtam de sose kérdeztem rá, mert nem épp szívderítő téma.

Nem biztos, hogy tényleg emiatt tűnt el, ez csak az én feltételezésem.

(vannak barátai, a testvérével is jóban van szóval elméletileg kéne legyen mellette akinek elmondhatja ha valami baja van)


2019. okt. 4. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Boldog lennék, hogy valaki nemcsak felszínesen sajnál. Ezekből van a legkevesebb, szóval az már egy nagy kincs, ha egyáltalán van e körülötted, legalább egy fajta ilyen személy. Bátran írj rá.
2019. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!