Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e olyan beállítás, hogy...

Van-e olyan beállítás, hogy ha Facebookon egy bizonyos ismerősöm megjelöl egy posztjában, azt csak az illető (aki megjelölt) és én láthassuk az idővonalamon?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősöm elárasztototta az idővonalamat a dolgaival/alkotásaival a megjelölés funkció segítségével, én alig osztok meg valamit (kéthavonta egy poszt talán), és így a megjelölés-tengerben elvesznek a saját dolgaim a saját idővonalamon (kicsit elgurult a gyógyszerem, ahogy pörgettem végig az idővonalam, és vagy fél percig nem látok saját megosztást). :/ Eddig nem volt gond, de a kétnaponta (minimum..) egy megjelölés-poszttól kezdek besokallni, nem tudom, hogyan érhetném el, hogy a többi ismerősöm ne lássa ezeket, de az illető ezt ne vegye észre, nem szeretném megbántani. Viszont azt se szeretném, ha esetleg más jelöl meg egy tényleg releváns bejegyzésben, az láthattalan legyen az ismerőseimnek. Köszönöm előre is!

2019. jan. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani
2019. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beallitasokba keresd,van ilyen lehetoseg igen
2019. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!