Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Pokol Konyhájában olyan...

A Pokol Konyhájában olyan kajákat dobálnak ki a kukába azért, mert a formája mondjuk nem stimmel, amiket a magyarok 99%-a soha életében nem engedhet meg magának. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért ilyen borzalmas a szakadék egyes országokban? Miért kell kidobni azt az ételt, amíg más az utcán hal éhen? Miért ilyen undorító a világ?
2019. okt. 4. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős túlzás az a 99%.
2019. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Körbe néztél már itthon is? Mennyi kaja landol a szemétben?

Elég sok. Nem kell messzire menni ilyenekhez. Ez a fogyasztói társadalom.

Ez a része nekem se tetszik. Meg az se, hogy rengeteg xart gyártunk a polcokra, a kutya se veszi meg aztán megy az is a kukába mert elavul, vagy ugyan megveszik, de csak azért, hogy 1-2 év múlva vegyenek újat. És tele van minden elektronikai hulladékkal.

A kaja legalább lebomlik, ha már nem adják oda a rászorulónak ingyen.

2019. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konzumidiotizmus at its finest
2019. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Porszem a sivatagban amit az ilyen fozocske musorokban kidobnak.

2 hete egy tabor utan tobbszaz kilo fott kajat dobtak el. Ugy hogy mindenki kifizette, utanna meg nem ette meg.

Mult heti rendezvenyen meg ingyen volt a kaja, csak sorba kellet allni. Tippelj, mennyi kajat tapostak szet a foldon?

Az atlagember a pazarlo birka, nem ezek a mesterszakacsok...

2019. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a mai fogyasztoi tarsadalom, kerdezo! lehet orulni neki!

egy klasszikust idezve: "csesszuk szet ezt a kva bolygot..."


"Porszem a sivatagban amit az ilyen fozocske musorokban kidobnak."


igen, ez a szemetelok onfelmentese is, amikor hazafele a kocsija ablakan kivagja a papirtanyert meg a mekis zacskot, mondvan, mindenki ezt csinalja, ez semmiseg

gond akkor van, amikor tobb millioan igy gondolkodnak, oszt mindent elborit a szemet


"2 hete egy tabor utan tobbszaz kilo fott kajat dobtak el. Ugy hogy mindenki kifizette, utanna meg nem ette meg."


az hogy mas pazarol, szerinted felmenti azokat akik a musorban, premier planban dobjak ki a teljesen jo kajakat???


"Az atlagember a pazarlo birka, nem ezek a mesterszakacsok..."


tehat ha az atlagember pazarol, a mesterszakacsnak is szabad

oke ertem, tehat ha a Viszkis bankot rabol, en is megtehetem

nem is ertem, minek dolgozok egyaltalan...

2021. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!