Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a fejemmel, ha...

Mi a baj a fejemmel, ha állandóan olyan szlogenenek dobálnak rám, hogy "OLYAN A FEJED"?

Figyelt kérdés

Persze a másik oldalról azzal jönnek, hogy nem vagyok ronda, közben meg simán megkapom különbözö mértékben burkolt formában, hogy xarul nézek ki, ennek egyik formája ez a bizonyos "olyan a fejed, hogy"


28/fiú


gyerekes fejem van


2017. aug. 26. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy egy határozott típus ,ők meg visszaélnek ezzel."Veled" menőznek.

Csajokkal hogy állsz?Tetszettél már lánynak?

2017. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha küldesz/felteszel egy képet, adok tippet, mit csinálj, hogy előnyösebb legyen az összhatás

tuti stratégiám van rá

másnak is segítettem már itt így

2017. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát lassan annyi nővel voltam, mint ahány éves vagyok, de ezt nem a fejemhez köszönhetem azt tuti...ha jóképü lettem volna, akkor máshogy lennének a dolgok
2017. aug. 26. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Jóképűvé válni nem nagy kunszt senkinek, van rá egy hatékony trükk.


Csak sokan esünk abba a hibába, hogy valami extra helyes nőre/extra jóképű pasira szeretnénk hasonlítani, és ebből lesz a komikumba fúló majmolás, vagy a harc feladása.


Az igazi, előre vivő megoldás nem ez, hanem az, hogy tudatosan figyeld akár a neten, akár a tv-ben, akár a járókelők között, hogy látsz-e olyat, akinek az alap arcberendezése nagyon hasonlít a tiédre, az összhatás mégis sokkal előnyösebb.

Ilyenkor kell elmenteni (legalább gondolatban) az illető képét, és ez legyen a minta. Mert ez elérhető, és tetten érhető, mit csinál másképp, mint te.


Tehát végeredményben a lépésről-lépésre elv alkalmazása a nagy ugrással szemben.


És bejön, magamat is így javítottam fel. :)

2017. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hát az a baj, hogy én nem nagyon látok olyan embereket, akik rám hasonlitanak...


frankie muniz esetleg

2017. aug. 26. 16:07
 6/16 A kérdező kommentje:

ki lehet hozni mindenkiből a maximumot, de a párja ugyanolyan kategoriáju lesz legjobb esetben...szóval egy igényes ronda embernek igényes ronda párja lesz max.


A igénytelen de naoyn jóképü fiuval meg simán elmennek igényes és szexi lányok is.

2017. aug. 26. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:

A jóképűség relatív, ezt ne felejtsd el.

az említett srác pedig határozottan jól is tud kinézni, pl. itt: (az arcszőrzettel, a hajjal rettentő sokat lehet játszani, változtatni...)

[link]

2017. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]


vagy itt, bár hülye pofát vág éppen, de ez a szakáll zseniálisan feldobja az arcát, határozottan jóképű itt.

2017. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a jóképuseg realativ?


en is jókepu vagyok lányoknak...azzal a van a probelma hogy milyenek azok a lanyok...


es hat a szep lanyoknak vhogy nem vagyok jokepu sosem

2017. aug. 26. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor itt benned van a hiba, neked túl nagyok az elvárásaid.


mellesleg, csak zárójelben mondom, hogy a mesének a rút varangyról, aki a csóktól herceggé változik, valódi üzenete van, és a valóságban is sokszor működik, ha adsz rá esélyt a másiknak. Azaz sok középszerű ember (mindegy, hogy lány vagy fiú) szárnyakat kap, és objektíven megszépül, kivirul, ha érzi, hogy valaki úgy szereti, ahogy van, és mellette áll.


Másrészt szubjektív módon is megszépül, mert egy idő után a szeretet, amit iránta érzel, széppé és szeretetté változtatja még a hiányosságait is.


Ha nem hiszed el, az csak azt jelenti, hogy sosem adtál rá alkalmat, hogy megtapasztald.

2017. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!