Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha egyálta...

Szerintetek az baj, ha egyáltalan nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés

Ezt mostanában vettem észre magamon, régebben mindig azon agyaltam, hogy másoknak mi lehet a véleménye rólam, valamint igyekeztem kerülni a kínos helyzeteket, eléggé zavart ha lejárattam magam valaki előtt. De mostanában már egyáltalán nem érdekel, az sem ha leszólnak, az sem ha kinevetnek, mindent leszarok, nem idegesít kicsit sem, nem érzem kínosnak, szinte bármit meg merem tenni és nem érdekel hogy ki mit gondol róla.

Eddig is ez lett volna a helyes hozzállás vagy ez nem teljesen normális? Nem tudom egyébként mitől jött elő, engem is nagyon meglepett, amikor észrevettem ezt magamon.


2019. okt. 5. 20:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*merek
2019. okt. 5. 20:50
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem baj
2019. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ti is így vagytok ezzel? Mármint ez a normális gondolkodás? Mert eddig nem ez volt rám jellemző.
2019. okt. 5. 20:53
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem érdekelne, nem írtad volna ki a kérdést!


Nem érzed az ellentmondást?

2019. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Nagyjából ez a helyes.

Mondjuk a barátok, családtagok véleményével törődjél, de idegenek, meg munkatársak, meg szomszédok véleményével ne nagyon foglalkozz.

Egyébként ahogy öregszik az ember, egyre kevésbé törődik más véleményével. Ez természetes.

2019. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Eddig is így kellett volna, igen.

Csak azoknak a véleményével törődj, akikről tanácsot kérnél.

A valós önismerethez kell a környezet visszajelzése, de nem akárkié és nem mindenkié.

Hallgasd/halld meg azért az embereket, de nem kell érzelmi reakciót adni rá, legfeljebb néha érdemes megállni egy-egy pillanatra és megvizsgálni a vélemény valóság alapját. Ez kell a fejlődéshez azért.

De nem baj az, ha nem érint meg érzelmileg ha valaki pl kiröhög.

2019. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, hogy ti mit gondoltok rólam, hanem csak az hogy mennyire gyakori ez a hozzáállás.
2019. okt. 5. 21:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor barátom elég rosszul fogalmaztad meg a kérdést.


A mai insta világban meg a kérdések közt körülnézve, meg hogy mennyire gyakori az önbizalom hiány és megfelelési kényszer, szerintem magad is rájössz a válaszra.

2019. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy remélem ez nem csak átmeneti, sokkal jobb így élni.
2019. okt. 5. 21:46
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

"mennyire gyakori ez a hozzáállás"


Ahogy idősödik az ember, egyre gyakoribb.

2019. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!