Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha naponta fürdök miért...

Ha naponta fürdök miért érezhetnem mások büdösnek?

Figyelt kérdés
Nem mondják konkrétan a szemembe,de kb.a 3-ik gyakszi helyemen hallom hogy a hátam mögött beszélnek rólam,de nem értem hogy miért.Minden egyes áldott nap fürdök(nem pár percig óràkig tudok ülni a meleg vízben)alsóneműt naponta vàltok,tiszta,mosott ruhákban vagyok,dezodort is használok,tele vagyok parfümmel és nem olcsó büdös kölnikkel hanem rendes drága màrkás parfümök amiket szint úgy naponta használok nem.kis mennyiségben.Adok magamra mégis ez van.
2019. okt. 8. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok parfüm fullasztó és irritáló - pont mint a bűz.

Avagy penészedik a lakásod. Azt te nem fogod érezni, de mindenki más igen. (Tapasztalatból beszélek.)

2019. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első jókat írt. + Vannak olyan betegségek, ami azzal jàr, hogy büdös vaalaki. De biztos emiatt beszélnek rólad?
2019. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Májfunkció zavara, obezitás és más, eddig fel nem ismert eü panaszok is állhatnak a dolog hátterében. Vedd komolyan!
2019. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
lehet parázol, és emiatt ott is izzadsz, ahol ne kéne. Szimatolj utána, nincs-e segszagod
2019. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok izzadós.Ha nyáron izzadság szagom volt azt én is éreztem,szóval ennek az izzadsághoz nincs köze


Azért köszönöm az eddigi vàlaszokat

2019. okt. 8. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

A testszagot baktériumok okozzák: [link]


Én hideg időben nem fürdök minden nap, sokáig hordom ugyanazokat a ruhákat (alsógatyát és zoknit cserélem) és még soha senki nem mondta, hogy büdös lennék, parfümöt se használok. Esetleg más anyagú ruhák? Nem vagy elhízva?

2019. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg valakit, hogy mit érez. Lakás nem dohos? Cigizel?

Nem lehet, hogy csak beképzeled??

2019. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És az zavar,hogy én nem tudom mennyire durva mert tényleg nem izzadság vagy mit tudom én.Nem tudom hogy nagyon,vagy csak kicsit.Barátaim eddig nem említették nem is látszik rajtuk.ölelgetnek,melltettem vannak.Tanácstalan vagyok.
2019. okt. 8. 20:21
 9/13 anonim válasza:
Pontosan milyen munka?
2019. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dohànyzol? Attól piszok büdös a ház, amit a kimosott ruha is átvesz és lesz egy dohos, füstös hányingertkeltő szaga a ruhàidnak, főleg ha nem öblítővel mosol, akkor végképp beleivódik az az undorítò szag, és arra a parfüm sen megoldàs, ha te ott laksz évek óta nem fogod érezni, de más igen. Én laktam ilyen helyen, félév után is érzem, ha bemegyek, a legigénytelenebb dolog ez.

Vannak egyébként olyan emberek akiknek eleve van egy sajátos szaga, ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, fürödj egy nap többször, moss hajat gyakrabban. Milyen tusfürdővel fürdesz? Vegyèl olyat aminek erős, férfias illata van, sampont is ilyet vegyél, és ha kell vegyél fel minden nap tiszta ruhát(póló, nadràg), ha kell akkor làbspray, cserèlj egy nap többször zoknit-alsót, hasznàlj dezodorokat. De lehet csak simàn a parfümöd fojtogató mások számára.

2019. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!