Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha naponta fürdök miért...

Ha naponta fürdök miért érezhetnem mások büdösnek?

Figyelt kérdés
Nem mondják konkrétan a szemembe,de kb.a 3-ik gyakszi helyemen hallom hogy a hátam mögött beszélnek rólam,de nem értem hogy miért.Minden egyes áldott nap fürdök(nem pár percig óràkig tudok ülni a meleg vízben)alsóneműt naponta vàltok,tiszta,mosott ruhákban vagyok,dezodort is használok,tele vagyok parfümmel és nem olcsó büdös kölnikkel hanem rendes drága màrkás parfümök amiket szint úgy naponta használok nem.kis mennyiségben.Adok magamra mégis ez van.
2019. okt. 8. 20:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem cigizek.Ruhát is naponta vàltok.Hajat is minden 2naponta mosok.
2019. okt. 9. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi. Marad a túl sok parfüm (az emberek miért nem fogadják el, hogy undorítóbb a testszagnál is a fojtogatóan sok cucc? Akkor is ha márkás, attól még ugyanolyan szar szagolni töményen) és a dohszag a penésztől. A frissen mosott ruha is büdös tőle, de ha benne élsz te nem fogod érezni mert megszokta az orrod.

Vagy valami olyat szoktál rendszeresen enni, ami kipárolog.

A koreaiak pl szó szerint bűzlenek a fokhagymától. (Asszem azt esznek sokat.) De tényleg. Még a legjólfésültebb felsővezetőnek is volt egyfajta szaga. Ők nem érzik magukon és egymáson.


Szerintem bőven elég választ kaptál már, most jönne az, hogy szépen kikísérletezed/utána jársz melyik lehet a ludas.

A lakást érdemes jól megnézni, főleg az ablakok körül.

A parfümből meg vegyél vissza jócskán.

Így kezdésnek.

2019. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg valamelyik családtagtól és/vagy baráttól, barátnőtől, hogy ők is érzik-e és ha igen mit,milyen szagot.

Ők biztos megmondják őszintén. :)

2019. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!