Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban lehetetlenek az álmaim?

Valóban lehetetlenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Röviden rólam: 19 éves srác vagyok,és fogalmam sincs,hogy mit kellene tanulnom,és mit kellene dolgoznom.(De a vállalkozás az 100000%) Jelenleg érettségim van,+1 "szakmám" amit 16 évesen szereztem.(15.-én pótvizsgám van matekból mert megbuktam:') )


A tervem a következő:Amint meglesz a matek is,elkezdek nézelődni valamilyen irodai munkának itt,Debrecenben.Mivel ez tetszik talán a legjobban,és szeretném is.

Mivel szüleimnél lakok még és nem kell semmiért se fizetnem,így ebből kifolyólag viszonylag jól tudok spórolni.


Amint megjön az első fizetésem készíttetek 1 weboldalt ami a fejembe van és még nem láttam hasonlót se,úgy gondolom talán ebből passzív jövedelmhez tudnék jutni a kattintásokból.


Amint a második is megjön:készíttetek mégegy weboldalt,ami nagyobb költséggel jár ezért talán megvárom a harmadik fizetést is.Ilyen sincsen még,talán ez is nagyon király lesz ha a jövőben elkészül.És mint az elsőnél is,erre is számítok passzív jövedelemre.


(Ha hülyeséget beszélek akkor elnézést)


Amint ezek megvannak,beleszeretnék vágni egy vállalkozásba.Nyílvánvalóan nem rögtön,mivel félre fogok tenni.Van egy termék a fejemben amit megszeretnék valósítani,és azt árulni katásként.


És itt jön az a nagy álom ami lehetetlennek tűnik,gyerekkorom autója: egy Lamborghini Gallardo.

Minden erőmmel azon lennék hogy megszerezzem,de persze az első és legfontosabb a két weboldal.


És itt az ok,ami miatt kiírtam ezt a kérdést:

Szinte körülöttem mindenki azt hiszi,hogy ez nekem nem fog összejönni.Egyetlen egy ember bízik bennem,Ő pedig az Édesanyám.És igen,tudom,hogy k*rv* sok sz*p*ssal,és munkával járni mindez!


Amit elfelejtettem leírni,hogy havonta kb. egy 20-as elmenne telefonra.


Jöhet hideg meleg!



2019. okt. 10. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

"És itt jön az a nagy álom ami lehetetlennek tűnik,gyerekkorom autója: egy Lamborghini Gallardo."


De miért pont az? És minek?


Ha nagy nehezen összejön a vállalkozásod, amint elköltöd erre a méregdrága autóra és fenntartásaira, csődbe is mész.


Mindazonáltal, ha neked ez az álmod, akkor hajrá!:)

2019. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor venném meg,ha azt 2x tudnám megvenni.
2019. okt. 10. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez összejöhet. Igazából semmi sem lehetetlen, nagyon-nagyon sok ember van akinek az álmait hülyeségnek és lehetetlennek ítélte meg a többi ember, de mégis sikerült nekik. Nem igazán értek ahhoz hogy mennyi jövedelmed lehet ezekből a weboldalakból, hogy milyen lesz a vállalkozásod, de ez nem egy lehetetlen álom. Legyél optimista mindig és határozott, de leginkább türelmes, hiszen lehet hogy a weboldalakból később jönnek pénzek és hogy a vállalkozás később lesz sikeres, bár ezeket gondolom már rég tudod.

Sok sikert!😁

2019. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy látogatni fogják a weboldalakat?
2019. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kattingatos weboldalakkal Dunat lehet rekeszteni, es orulhetsz ha a villanyszamlat fogja fedezni.

Abba sem lennek biztos hogy a meg nem letezo nagyon kiraly weboldaladbol is nincs mar legalabb 200 kinai verzio.

Talan a termek, ha valoban jo otlet akkor hozhat penzt a konyhara.

A Lambo meg elegge gyerekes cel. Max akkor vennek eggyet mikor mar tonnaszamra van jovedelmem, nem akarot tobb befektetest, es mar reg a sajat labamon allok. Szamomra elegge nevetseges a sok sportkocsis vaganykodo, mikozben otthon kuporog a gyerekszobajaban. Mert vannak szep szammal.

Oszinten, elegge naiv almaid vannak, de az eletnel jobb tanar nincs.

2019. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as!:)


Kedves 5-ös,már vártalak.

Egy szóval nem mondtam,hogy a két weboldalból milliókat fogok kaszálni.De egyébként kétlem,hogy csak annyit hozna.És nyílván nem milliókra gondolok.

Köszi neked is.


Illetve 4-es: Reklámmal.

2019. okt. 10. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most költöztem le Debrecenbe, hát annyira utálom az itteni nagyképű, azonban mégis még a mosószeren is spórolós idióta embereket, hogy rosszul vagyok. Mindenkinek Lambó, Ferrari, Tesla, otthon meg krumpli reggel-dèlben-este. :D

Suli miatt jöttem ide, de az két év, aztán húzok a francba. Van érettségim ès szakmàm, most csinálom a második szakmàmat, ebben akarok vállalkozó lenni, közben dolgozom is. Lány vagyok, pasi szakmában. Tudod miket kaptam meg azoktól akiknek elmondtam mit fogok tanulni és mit tervezek? "Te? Amikor még jogsiból a vizsgàig se engedtek?" "Meg fogsz szakadni" "Kur va nehéz lesz, bele fogsz dögleni, mindenki ki fog röhögni, nem fogod bírni". Nem érdekelt. Most csinálom, az ofim és a csoporttàrsaim nagyon jófejek, bízom abban, hogy meg tudok majd mindent tanulni és jó szakember leszek, aztán jó vállalkozó. Eközben új hobbiba kezdtem bele a szórakozás és másodlagosan a pénz reményében+nyelvet tanulok, de tervben van az is, hogy elkezdek edzeni, hogy jobban bírjam a fizikai terhelést(elvégre a jövendőbeli szakmàm nagy részében emelnem és cipekednem kell, míg nem lesz melletten segédmunkàs). Én kft-t akarok, nagyon sok munka és kitartás fog kelleni ahhoz, hogy meglegyen az a szaktudás és a rengeteg pénz ami ahhoz kell, hogy belevàgjak ebbe, na meg a jogsi... Hát ha az nem fog sikerülni vállalkozó sem leszek soha, csak egy lúzer akinek egy ilyen alapvető dolog nem megy, miközben 8 általánossal rendelkező romàknak simán megy elvezetni egy platós kocsit is. Igen, talán ennek a megszerzèse nagyobb kihívás lesz, mint maga a pénzt előteremteni a vállalkozáshoz.

Nagyok-e az álmaid? Ha pontos terved van bármit elérhetsz, nekem is van álom autóm, álom házam, és az álom lakhelyem sem éppen ez a koszos Debrecen. :D

2019. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát a cél munka nélkül, mások kattintgatásából meggazdagodni és lamborghinit venni... Szép életcél.
2019. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,hol olvastad ezt?:)


Kedves 7-es: remélem sikerülni fog!:)

2019. okt. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!